מטריקס 4 מקבל תאריך יציאה רשמי ב-2021

"מטריקס 4" הסרט הרביעי בסדרת סרטי "מטריקס" יצא למסך הגדול באביב 2021

אחד הסרטים שאף פעם לא ציפינו לראות, זה סרט המשך לטרילוגיית סרטי "מטריקס", זאת אומרת "מטריקס 4". בעיקר בגלל שהסרט השלישי בסדרה סיים הכל בצורה כל כך סגורה, ניאו וטריניטי מתים בסוף, ציון משוחררת וחיה בשלום עם המכונות והעתיד ככל הנראה יראה רק עשרות שנים של שלום בין בני אדם ומכונות.

אבל למרות חוסר הציפייה, מסתבר שאנחנו עדיין מקבלים סרט רביעי בכיכובם של קארי אן מוס וקיאנו ריבס. כעת, הסרט המתוכנן מקבל תאריך יציאה רשמי של ה-21 במאי 2021, ספוט שחברת Warner Brothers שמרה עד כה בשביל גרסת הלייב אקשן של המנגה Akira, שככל הנראה לא יצא לאור בזמן הקרוב. בנוסף, שבוע הבכורה של הסרט זהה לסרטו העתידי של קיאנו ריבס "ג'ון וויק 4", אז אנחנו יכולים להניח שסרטו הרביעי של וויק יזוז בתאריך יצאתו, אחרת נקבל שבוע מפוצץ בריבס (לא שזה רע, אבל לא פרקטי).

באשר לאופן שבו יחזרו טריניטי וניאו, אנחנו יכולים לשאר שאולי נראה אותם חוזרים לחיים בתור תוכנת מחשב במטריקס מאשר בשר ודם בעולם האמיתי. אבל אלו רק ספקולציות שלנו. בכל מקרה, אין ספק שמצפה לנו סרט עם הרבה מיסתורין סביבו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה