מיקרו-רכישות: בעד ונגד!

מיקרו-רכישות, הנושא שכולם מדברים עליו בזמן האחרון, אם יצא לכם לקרוא פה לאחרונה אז אתם יודעים שגם Rainbow Six: Siege יקבל מיקרו-רכישות, האם זה רע? או טוב? המשיכו לקרוא.

Naughty Dog, החברה שפיתחה כמה מהמשחקים הטובים ביותר, כמו The Last Of Us ו-Uncharted 4, אותה החברה שבזמן ששחקנים וחברות אחרות תוקפים את עיניין המיקרו-רכישות, היא דווקא אומרת משהו אחר.

אריק מונקלי, מנהל אסטרטגי לשעבר של קהילת Naughty Dog הגן על החברות המשתמשות במיקרו-רכישות, ואמר שתעשיית המשחקים עשתה מספר שינויים השנים האחרונות אך השחקנים תמיד הסתגלו לשינויים אלו.

אבל אם זה תוכן מספיק טוב ואתה רוצה לשלם עבורו, למה לא לשלם?

ובצד השני של הזירה, EA אמרה שהם לא רוצים להטביע את השחקנים במיקרו-רכישות, אלא שהשחקנים ירגישו שהתוכן המוצע בתשלום יהווה חלק חשוב של המשחק.
בלייק ג’ורגנסן, מנהל הכספים של EA אמר בכנס UBS Global Technology:

הצוותים שלנו תמיד חושבים קדימה, מהי הגישה שתשמור את השחקן ותבדר אותו לטווח הזמן הכי ארוך?
כשחושבים על זה, התוכן בכסף אמיתי הוא לא לכלכלה, הכלכלה באה אחרי. אולי יש יותר מודלים של דרכי גישה לאנשים.

לסיכום, מה אתם חושבים על המיקרו-רכישות? האם אתם מעדיפים להאריך את חיי המשחק בלקנות אליו תוספים? או לקבל את כל החבילה כמו שהיא מבלי לשלם פעמים נוספות?
ואם כבר מדברים על- Uncharted, ארנה מאייר, המנהל האסטרטגי הנוכחי של קהילת Naughty Dog ענה בשיחה עם Finder על חידוש של Uncharted: Golden Abyss עבור PS4: “הכל יכול להיות, אני יודע שלא דיברו על זה כל כך לאחרונה, אבל אין שום סיבה לכך שזה לא יקרה”.

אז למרות שסטינו קצת מהנושא, ספרו לנו בתגובות מה אתם חושבים על כל עיניין המיקרו-רכישות? והאם כמובן, תרצו לראות את החידוש של Uncharted: Golden Abyss?

אודות שי אלישקוב

השאר\י תגובה