משפחה מודרנית מחודשת לעונה 11 ואחרונה

רשת ABC מחדשת את הסדרה הקומית האהובה "משפחה מודרנית" לעונה אחת ואחרונה

מאז בכורתה ב-2009, הסדרה "משפחה מודרנית" הצליחה לכבוש את המסך באמצעות המצבים יוצאי הדופן שהיא יצרה סביב חברי המשפחה המוזרים של משפחות דאנפי ופריצ'ט ולהיות המקור לעשרות Memes מצחיקים. הסדרה מבית 20th Century Fox הרוויחה מספר רב של פרסים ביניהם פרסי אמי, גלובוס זהב וגילדת שחקני המסך.

אבל כמו כל סדרה ארוכת שנים (10 שנים ליתר דיוק) "משפחה מודרנית" התחילה להדרדר טיפה באיכות בעיניי צופים רבים, בעיקר בגלל הנטייה לשחזור בדיחות ומצבים מעונות קודמות, אבל למזלנו צוות השחקנים נשאר נהדר ומוכשר כתמיד. חבל שהשנה הבאה תהיה האחרונה שלנו עם שתי המשפחות.

אחרי שיוצרי הסדרה הכריזו על העונה העשירית כהאחרונה בגלל שלא חשבו שתחודש לעונה נוספת, אנחנו מגלים כעת שעונה 11 כן תקרה בסוף אבל היא תהיה האחרונה עבור הסדרה. זה אולי נשמע כמו הנחה נוספת שהסדרה תיגמר בעונתה הבאה, אבל רשת ABC אישרה זאת בעצמה שהסדרה תיגמר וכל השחקנים חוזרים לעונה האחרונה כחלק מהחוזה שלהם.

כמו שנאלצנו להיפרד ממוניקה, רוס, צ'נדלר, פיבי, ג'ואי ורייצ'ל ב"חברים", מהחבורה של "איך פגשתי את אמא" והחנונים האהובים עלינו ב"המפץ הגדול", אנחנו גם נאלצים לצערי הרב להיפרד ממשפחת דאנפי ומשפחת פריצ'ט בשנה הבאה, תודה על הבדיחות והזכרונות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה