מורביוס – טריילר ראשון לסרט הקומיקס של Sony

הערפד מורביוס בדרך לסרטו הראשון ביקום הסינמטי של Sony, או של Marvel?, אנחנו לא כל כך בטוחים

כשספיידרמן עמד לעזוב את היקום הסינמטי של Marvel וחברת Sony הייתה עוד בשיקולים האם לחדש את ההסכם עם חברת Disney, אחד מהשיקולים לכך היה היקום הסינמטי שחברת Sony יוצרת סביב איש העכביש שלה, שכולל את "ונום" וכעת את "מורביוס".

הסרט החדש, שתראו את הטריילר שלו עוד רגע, מתרכז בערפד המודרני מדפי הקומיקס של Marvel בכיכובו של הג'וקר לשעבר ג'רד לטו, שמגלם מדען (בדומה לכל האויבים הקלאסים של ספיידרמן) שעושה ניסוי להצלת חייו ונהפך להיות מפלצת מוצצת דם כוחנית.

כמו שאמרנו, הטריילר רומז שמדובר ביקום הסינמטי של Marvel, אבל זה נראה שמדובר ביקום הפרטי של ספיידרמן, כמו שאפשר לצפות, עם כיתוב גרפיטי על דמותו של ספיידרמן שקוראת לו רוצח, כמובן בהמשכיות לסצנה אחרי הכתוביות של "ספיידרמן: רחוק מהבית".

יחד עם הטריילר, קיבלנו תקציר רשמי של הסרט:

אחת מדמויות מארוול המרתקות ומלאות הניגודים ביותר מגיעה אל המסך הגדול בגילומו של זוכה האוסקר ג'ארד לטו, אשר יהפוך לאנטי-גיבור האניגמטי מייקל מורביוס.
ד"ר מורביוס חולה במחלת דם מסוכנת.

נחוש בדעתו להציל אחרים הסובלים מאותו הגורל, הוא מנסה הימור נואש שנתפס תחילה כהצלחה מסחררת. אך במהרה מתגלה שייתכן מאוד שהתרופה גרועה מהמחלה עצמה.

אנחנו יודעים שג'רד לטו הוא שחקן נהדר ועם דניאל אספינוזה בכסא הבמאי, אין לנו ספק שב-30 ביולי נקבל סרט קומיקס ששווה את הזמן שלנו ואת הדם שלנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה