טריילר חדש ופוסטרים לסרט “מנועי התמותה”

“מנועי התמותה” מבית פיטר ג’קסון ו-Universal מקבל טריילר חדש ומעניין

אם זה התחיל בתור ספר ויש לו פוטנציאל להפוך לסרט קולנוע, תעשו את זה. זו נראת כמו המנטליות הנוכחית בהוליווד וזו מנטליות שהביאה לנו לאורך השנים סרטים כמו “חומות של תקווה”, “משחקי הרעב” ו”שחקן מספר אחת”, אבל גם סרטים כמו “דמדומים” ו”חמישים גוונים של אפור”. אבל יש לי הרגשה טובה ש”מנועי התמותה” ישתייך לקבוצה הראשונה.

הרגשה זו באה לידי ביטוי מהטריילר החדש לסרט האדפטציה של סדרת הספרים של פיליפ ריב, שמספרת את המאורעות אחרי האירוע העולמי ההרסני שנקרא “מלחמת שישים הדקות”, שהביא את כדור הארץ למצב הרוס והשמיד את העולם התרבותי של האדם. מהאפר קמו ערים ניידות שמשוטטות בעולם ומשליטות טרור בקרב בלתי פוסק על המשאבים הטבעיים של הפלנטה שלנו.

למרות שהטריילר של הסרט החדש, אותו פיטר ג’קסון כתב אבל היה אמור גם לביים בעצמו, משדר את ההרגשה שזה עוד סיפור על גיבורה צעירה שצריכה להציל את העולם כמו ב”משחקי הרעב” ו”מפוצלים”, הוא גם מציג את העולם המעניין והצבעוני של “מנועי התמותה”. בנוסף, הטריילר מציג את האפקטים הממוחשבים הנהדרים של הסרט וזה בכלל לא מפתיע עם פיטר ג’קסון בשליטה, אחד הבמאים שהביא למהפכה באפקטים ממוחשבים בשנות ה-2000 עם סרטי “שר הטבעות” ו”קינג קונג”.

יחד עם הטריילר החדש, נחשפו ארבעה פוסטרים חדשים בכיכובם של גיבורי הסרט והנבל, אותו מגלם הוגו ויבינג (“שר הטבעות” ו”קפטן אמריקה”).

בין אם “מנועי התמותה” יצליח לעבד בצורה טובה את סדרת הסרטים או להכשל לגמרי, זו כבר שאלה אחרת. אבל לפי הטריילר החדש, יש למה לצפות ב-14 בדצמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה