טריילר ותאריך יציאה ל-Nightflyers של ג’ורג’ ר. ר. מרטין

Nightflyers, סדרת המדע בדיוני המצמררת החדשה מבית Syfy, מקבלת טריילר ראשון ותאריך יציאה רשמי

Nightflyers היא סדרת מדע בדיוני חדשה שתביא למסך הקטן את סיפור המתח המצמרר של ג’ורג’ ר. ר. מרטין, הסופר של “שיר של אש ושל קרח” (“שר הטבעות בשפת טלוויזיה). הסיפור עוקב אחרי צוות ספינת חלל כשהם יוצאים למשימה מסוכנת ליצור קשר עם זן חייזרים, אבל מאוד מהר הצוות מעבד את העשתונות ומגלה שיש משהו יותר מסוכן איתם בחללית.

הטריילר החדש לא מספק לנו יותר מידע לגבי העלילה, אבל כפי שתראו עוד רגע, הוא מצליח לשדר לנו את האווירה המותחת והפרנויה שמורגשים באופן ברור בדפי הסיפור של מרטין. מוזמנים לראות:

יחד עם הטריילר, גילינו שהסדרה כולה תשודר ברצף בכל הפלטפורמות של חברת Syfy, יום אחרי יום החל מה-2 בדצמבר. רעיון יצירתי שישאיר את הצופים בצפייה ליום שלמחרת מבלי ל”ייבש” אותם כמו שהרבה מרגישים ש”משחקי הכס” עושה כל כך טוב.

הטריילר בהחלט מצליח לשדר פרנויה, אבל אני מקווה שהסדרה הקצרה תצליח לתת לנו סיפור מעניין והופעות נהדרות, ולא רק סדרה שמנסה להיות “הנוסע השמיני” במאה ה-21. בכל מקרה, Nightflyers יהיה האינדקציה הראשונה להאם כל מה שג’ורג’ ר. ר. מרטין נוגע בו נהפך לזהב או שלא כל ספר יכול לעשות את דרכו למסך, גדול או קטן. אני מניח שנגלה כשהסדרה תשודר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה