קמלה חאן

מיס מארוול מגייסת את הבמאים של בחורים רעים לתמיד

עם יציאת תוכניות טלוויזיה בהן מככבות דמויות של Marvel קמלה חאן מקבלת תוכנית טלוויזיה משלה ברשת Disney+ על הגיבורה מיס מארוול. באופק Marvel מתכננת לה סרט משל עצמה אבל לפני זאת היא רוצה לחשוף אותה לקהל מעריצים נרחב יותר.

קמלה חאן (מיס מארוול) אומנם הופיעה לראשונה ב-Marvel Comics רק בשנת 2013 אבל מאז צברה לה קהל מעריצים רב  וגם הייתה דמות מרכזית במשחק הווידאו Marvel's Avengers. כעת נבחרו הבמאים של סדרת הטלוויזיה החדשה והם הבמאים של "בחורים רעים לתמיד"- עאדיל אל ערבי ובילאל פלאח. בנוסף, נמסר שמירה מנון ("המתים המהלכים" ו"טיטאנים") ושרמין עובייד-צ'ינוי שזכתה באוסקר לסרט הדוקומנטרי הקצר ביותר יביימו מספר פרקים מתוך הסדרה.

בינתיים יש לנו צוות מנצח של במאים מנוסים אבל לליהוק של התפקיד הראשי אנחנו עדיין צריכים להמתין. טטיאנה מסלני נבחרה לתפקיד הראשי בסדרה של הענקית הירוקה ולכן יש סיכוי טוב שהליהוק לתפקיד הראשי של קמלה חאן יתפרסם גם במהלך הימים הקרובים. מלבד הסדרות הללו, Marvel מבשלת לנו תוכניות נוספות כגון "הפלקון וחייל החורף".

המשיכו לעקוב באתר שלנו על מנת להתעדכן בפרטים נוספים לגבי התכנים החדשים של Marvel.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה