רן וסטימפי חוזרים בסדרה חדשה ב-Comedy Central

הצמד של רן וסטימפי חוזר לסדרה חדשה של צרות וגועל נפש ב-Comedy Central

אחת הסדרות שהגדירו לנו את הילדות בהומור שחור וגועל היא סדרת האנימציה "רן וסטימפי" שכללה בדיחות אלימות, דמויות מוזרות והומור מגעיל, שאפילו פרק שלם סבב אחר סטימפי שמחפש את הפלוץ שלו כמו ילד שאבד. לקראת סוף ריצתה הסדרה הייתה יותר בוטה ופחות מצחיקה, מה שהוביל להתרחקות של המעריצים מהסדרה לפני ביטולה.

עכשיו, כ-24 שנים לאחר מכן, הצמד חוזר למסך שלנו בסדרת אנימציה חדשה ב-Comedy Central. כריס מקארתי, נשיא ViacomCBS Entertainment & Youth Group עם ההכרזה הרשמית:

אנחנו נרגשים להביא את הכותר האייקוני הזה עם צוות קריאטיב חדש ועם השותפים שלנו ב-Nickelodeon  Animation. "רן וסטימפי" מצטרפת לרוסטר המתרחב שלנו של אנימציה בוגרת לצד "סאות'פארק", "ביוויס ובאטהד" ו-Clone High כשאנחנו ממשיכים ליצור מחדש את הכותרים האהובים השמורים שלנו לדורות חדשים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

אחרי חזרתם של ביוויס ובאטהד, וכעת, החתול והכלב המטורללים של Nickelodeon, יהיה מעניין לראות אילו עוד דמויות ה-Comedy Central יחליט להחיות למאה ה-21.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה