שמועה – ב-Disney עובדים על “אוצר לאומי 3”

שנים אחרי צאת הסרט “אוצר לאומי” בו ניקולס קייג’ גנב את מגילת העצמאות, נראה כי האולפנים לא שכחו מהפרנצ’ייז ועובדים על סרט שלישי.

לאחר שהסרט השני- “אוצר לאומי: ספר הסודות” יצא בשנת 2007- והיו דיבורים על סרט שלישי, חווינו 13 שנים של דממה כמעט מוחלטת, ולא נראה היה כי הסרט השלישי על בנג’מין גייטס מתקדם לאיזשהו מקום- נראה כי עוד יש תקווה.

בעת יציאתם לאקרנים הסרטים היו הצלחות קופתיות גדולות, ומכילות בתוכן המון היסטוריה אמריקאית יחד עם לא מעט אקשן ומסתורין.
השחקן הראשי בסרטים הוא לא אחר ממלך הממים האינטרנטי- ניקולס קייג’, שמשחק את בנג’מין פרנקלין גייטס- שלדעתי התיאור הכי טוב שלו הוא “אם אינדיאנה ג’ונס היה לומד היסטוריה במקום ארכיאולוגיה”.

עכשיו צצות שמועות כי אולפני Disney חפרו את המותג לסיבוב נוסף.
למי שלא זוכר, בסרט הראשון- גייטס וחבורתו גנבו את מגילת העצמאות של ארצות הברית, ובסרט השני הם חטפו את נשיא ארצות הברית, מי יודע לאן נגיע בסרט השלישי?
במהלך ראיון אודות הסרט “בחורים רעים לנצח” (לביקורת), התסריטאי של הסרט כריס ברמנר (Chris Bremner) אמר כי הוא גם בשיחות עם אולפני Disney לכתיבת תסריט לסרט “אוצר לאומי 3” (יחד עם פרויקטים אחרים).
בנוסף, נודע בעבר כי ג’רי ברוקהיימר ( Jerry Bruckheimer), המפיק של “בחורים רעים לנצח”, הוא גם המפיק המיועד ל”אוצר לאומי 3″.
הדרך לסרט נראית ארוכה ומייסרת, מאחר וכבר בשנת 2016 שמענו מבוב ייגר (Bob Iger ) מנכ”ל Disney כי הפרויקט עוד חי וקיים, אך ללא התקדמות רבה בהליכי ההפקה.
אני אישית מקווה מאוד לסרט שלישי, ראיתי את 2 הסרטים הקודמים אינספור פעמים והם מכילים חלק מההופעות היותר מוצלחות של קייג’ לדעתי ובלי קשר אלו פשוט סרטים שכיף לצפות בהם.

האם נזכה לקבל את ההמשך לסרטי “אוצר לאומי”, כמו שזכינו לחזרתם של “בחורים רעים”?
ואם כן- מה צפוי לנו? האם נקבל סרט שלישי שיתעלה על הסרטים הקודמים, או שנקבל סרט שלישי לא נחוץ שמיועד בעיקר לסחוט כסף מהמעריצים לסרטים הישנים?
מה דעתכם? ספרו לנו בתגובות!

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה