בנות הפאוורפאף מקבלות חברה רביעית

בנות הפאוורפאף, שלישיית גיבורות העל של ערוץ Cartoon Network, חוזרות לעונה שנייה ומצרפות אחות רביעית שתלחם בפשע לצד באבלס, באטרקאפ ובלוסום

שלישיית גיבורות העל, שנוצרו מסוכר, תבלין, כל מה שנחמד וכימיקל X, עשו את הבכורה שלהן בערוץ Cartoon Network בתור בנות הפאוורפאף בשנת 1998, בסדרה שרצה עד 2005 ושאותחלה ב-2016.

האיתחול של הסדרה קיבל ביקורות רעות וטובות, אבל משך מספיק צופים כדי להצדיק עונה שנייה עבור הסדרה. כעת, עם הגעת עונה שנייה זו, מגיעה ילדה רביעית שתצטרף לבלוסום, בובלס ובאטרקאפ בלוחמה בפשע ונבלים רבי עוצמה.

למרות שנראה ש-Cartoon Network ניסתה לשמור על הדמות בסוד, תמונה ראשונה של בת הפאוורפאף הרביעית נחשפה כחלק מפרסומת רוסית של הרשת. החברה החדשה עוד לא קיבלה שם רשמי, אבל ידוע שהיא מדובבת על ידי הזמרת Toya Delazy, שמיהרה לפרסם את התרגשותה בטוויטר.

הדינמיקה החדשה תהיה מאוד מעניינת, אבל מה שיהיה הכי מעניין זה האם זה ישפר את הסיכויים של הסדרה החדשה להצליח או לא? כבר מספר מסוים של אנשים ברשת רואים במהלך כניסיון חלש להיראות מתקדמים ועדכניים בעולם המגוון והמלא צבע של היום. אני מניח שנגלה זאת עם יציאת העונה השנייה ב-17 לחודש ספטמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה