שמועה: Netflix מזמינה סדרת "סנדמן" של ניל גיימן

אחרי שנים של נסיונות להביא את הסנדמן למסכים- שמועות מתעוררות כי חברת נטפליקס הזמינה סדרה שתבוסס על הקומיקס רב המכר של גיימן

הקומיקס של סנדמן, שיצא לראשונה בשנת 1989 מספר את סיפורו של הסנדמן- דמות המכילה את מהות כל החלומות.
הקומיקס יצא בהוצאת ורטיגו (שבבעלות חברת DC), ומאז סיפורו התרחב והכיל אוגדני המשך ואף כמה סיפורי ספין אוף.
מאז שנות ה-90 היו נסיונות שונים להביא את העלילות המרתקות והסבוכות של סיפורי הסנדמן אל המסך הגדול, ללא הצלחה- עד היום.

כעת נראה כי רשת Netflix הזמינה סדרה מלאה שתבוסס על הקומיקס- ואפשר לראות בכך הימור לרשת הסטרימינג, מאחר וחומר המקור מעולם לא עובד למסכים ולא ידוע עדיין עד כמה מוצלח יהיה העיבוד.

על פי השמועה, רשת נטפליקס שכרה את ניל גיימן (Neil Gaiman), יוצר הקומיקס המקורי לשמש כמפיק בפועל, יחד עם דיוויד ס. גויר (David Goyer), שכתב בין היתר את התסריט ל"באטמן נגד סופרמן".
בנוסף נשכר אלן היינברג ( Allan Heinberg) ששימש ככותב לסרט "וונדרוומן".
גיימן ידוע ביצירותיו האפלות ומלאות המסתורין והדמיון, ואוגדני סיפורי "סנדמן" זכו לאורך השנים במעמד של כבוד בין סיפורי הקומיקס למבוגרים, והומלצו על ידי רבים כקומיקס לקריאה עבור מי שאינו חסיד של גיבורי על, אך כן מחפש חומר קריאה בדמות חוברות קומיקס.

הסדרה נמנית בין הרומנים גרפים הראשונים להיכלל ברשימת רבי המכר של עיתון הניו יורק טיימס, והיא אחת מחמישה רומנים גרפיים שנכנסו לרשימת מאה הקריאות הטובות ביותר בין השנים 1983–2008, לפי מגזין Entertainment Weekly.
חנות הספרים הפופולרית "Forbidden Planet" מיקמה את הכרך הראשון של הסדרה במקום ה-12 ברשימת 50 הרומנים הגרפיים הטובים ביותר שלה.

נראה כי כעת, לאחר ביטולי הסדרות של Marvel לטובת התמקדות של חברת Disney בשירות הסטרימינג החדש שלה, נטפליקס עוברת לעבוד עם המתחרה הגדולה ביותר Marvel- חברת הקומיקס DC.
ההפקה עתידה להיות שיתוף פעולה בין חברת Netflix וחברת ההפקה Warner Bros., שהיא בעלת הזכויות לשימוש בדמויות של DC.

בשנים האחרונות העבודות של גיימן זוכות לעיבודים מוצלחים מאוד כהפקות טלוויזיוניות, עם הסדרות "בשורות טובות" ו-"אלים אמריקאים" שזכו לשבחים.
כעת נקווה שהסדרה של "סנדמן" תמשיך את המסורת ותהיה סדרה טובה ואיכותית כמו חומר המקור שלה, ושנזכה כולנו לראות את הקומיקס האפל והייחודי הזה קם לחיים בגרסה איכותית על המסכים של כולנו.

נכון להיום גם Warner Bros. וגם רשת Netflix לא הכחישו את השמועות, אך גם לא הודיעו על עליית הסדרה באופן רשמי.
ההשערות הן כי העסקה בדיונים כרגע על מנת להחליט על מספר הפרקים, הפורמט, ותאריך היציאה לסדרה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה