טריילר ראשון ל-Jumanji: The Next Level

ארבעת הגיבורים של ג'ומנג'י חוזרים בהרפתקה נוספת עם Jumanji: The Next Level, והפעם יש לנו שחקנים חדשים

אחת ההפתעות הטובות של 2017 היה ההחייאה של כותר "ג'ומנג'י" עם הסרט "ג'ומנג'י: שורדים בג'ונגל", סרט אקשן מאוד מבדר שהצליח להמציא מחדש את רעיון המשחק הקטלני ולשלב אותו עם גיימינג. הסרט היה הצלחה ביקורתית (כפי שאפשר לקרוא בביקורת שלנו לסרט) וקופתית, כך שזה לא מפתיע ש-Sony החליטה להמשיך את הכותר לסרט אקשן נוסף בשם Jumanji: The Next Level.

כמו ששם הסרט אומר והטריילר, שתראו עוד רגע, גיבורינו חוזרים אל תוך המשחק וממשיכים לשלב הבא של ההרפתקה, מה שכן, יש לנו דמויות חדשות ומבקרים חדשים, דני דה ויטו ודני גלובר האגדיים:

יחד עם הטריילר, שוחרר תקציר רשמי:

בסרט 'ג'ומנג'י: השלב הבא' החבורה מתאחדת בשנית, אך הפעם המשחק השתנה. כאשר הם חוזרים לג'ומנג'י כדי להציל אחד משלהם, הם מגלים שהמשחק שונה לחלוטין ממה שהכירו. השחקנים יהיו חייבים להגיע אל האזורים הנידחים ביותר במשחק, ממדבריות ועד לפסגות מושלגות, כדי להצליח לברוח מהמשחק המסוכן ביותר בעולם.

הסרט הוא המשך ישיר של הסרט הקודם ונראה שהוא גם מאמץ הרבה מההומור וההפתעה של הסרט הקודם. בנוסף, עם גדילת הפופולריות ברשת של דני דה ויטו זה פשוט נהדר לראות אותו על המסך שוב ולראות את דווין ג'ונסון נותן לנו חיקוי של דני דה ויטו.

הסרט מתוכנן להגיע לאקרנים ב-13 בדצמבר השנה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה