ה-Macbook המהיר בעולם, בקרוב בישראל

חברת iStore מכריזה על הגעתו של מחשב ה-Macbook החדש בעל מעבד 8 ליבות

לאחרונה הציגה חברת Apple את הדור החדש של מחשבי ה-Macbook Pro. מחשבים ניידים משופרים בעלי 8 ליבות הצפויים להיות מחשבי המקבוק המהירים עד כה שהחברה אי פעם הציגה. רשת חנויות iStore הכריזה על הגעתם של המחשבים החדשים לישראל.

המחשבים החדשים יהיו דגמים משודרגים של המקבוק פרו 15 והמקבוק פרו 13, ויכללו שיפורים וגרסאות מעודכנות לשנת 2019, הכוללים מעבדים חזקים במיוחד של אינטל כולל אפשרות למעבד i9 בעל 8 ליבות.

דגמי ה-8 ליבות של מחשבי המקבוק החדשים יספקו ביצועים גבוהים פי 2 לעומת מחשבי המקבוק בעלי מעבדי 4 ליבות ועד ל-40% ביצועים גבוהים יותר לעומת מחשבי המקבוק בעלי מעבדי 6 ליבות.

המחשבים החדשים יהיו זהים ברובם בחומרה לדגמי 2018 כאשר השדרוג המרכזי הינו המעבדים. המקבוק פרו 15 יוכל להימצא עם עד למעבד i9 בעל 8 ליבות מהדור התשיעי של אינטל, והמקבוק פרו 13 יוכל להימצא עם עד למעבד i5 מהדור השמיני של אינטל עם עד 4 ליבות. חברת אפל מאפשרת המהרה אוטומטית של מעבד ה-i9 למהירות של 5Ghz.

חיים זגורי, בעלים ומנכ"ל רשת iStore אמר כי "iStore תציע את מכשירי המקבוק פרו החדשים במחירים הצפויים להיות זהים למחירים הקיימים. המכירה צפויה להתחיל בשבועות הקרובים עם הגעת המחשבים לישראל ביבוא רשמי".

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה