סרט דרגון בול חדש יחקור את מקור הסאיינים

במהלך כנס Jump Festa Anime and Manga חברת Toei Animation הכריזה על סרט דרגון בול חדש

מאז שסדרת האנימה החדשה של כותר "דרגון בול" Dragon Ball Super התחילה ב-2015, היה דיון ארוך על איזו סדרה יותר טובה, Z או Super, ובזמן שהדיון עוד ממשיך Toei Animation נתנה לנו את הסרט Dragon Ball Z: Resurrection F ב-2015 וכעת אנחנו נקבל סרט אנימה חדש שחוקר את העבר החשוב ביותר בהיסטוריית דרגון בול.

במהלך חגיגות פסטיבל האנימה Jump Festa ביפן, חברת Toei Animation הודיעה על התוכניות שלה לסרט ה-20 בכותר דרגון בול, שיצא ככל הנראה בדצמבר שנה הבאה. יוצר הסדרה המקורית Akira Toriyama יהיה אחראי על התסריט והעיצוב של הדמויות עבור הסרט. בנוסף, למרות שהסרט לא קיבל שם רשמי, הוא ככל הנראה יעסוק בהיסטוריה של גזע הסאיינים ויחקור את המקור המסתורי לכוחו של גוקו.

אחרי שגוקו הגיע לרמות חדשות של עוצמה עם צורותיו החדשות, כמו Super Saiyan God ו-Super Saiyan Blue, בסרט החדש נגלה שגוקו לא הראשון שהגיע לרמות עוצמה אלו. הדמות הראשית של הסרט, יאמושי, יהיה ה-Super Saiyan God הראשון ואנחנו נכיר אותו ודמויות סאייניות חדשות.

כמה שזה יכול להיות מגניב לגלות עוד על ההיסטוריה של הסאיינים, ההחלטה להראות שהיה Super Saiyan God לפני גוקו, פשוט מרגיש כמו מחזור של סיפורו של ברולי, שהיה ה-Super Saiyan הראשון לפני גוקו. בנוסף, האם אנחנו באמת צריכים לגלות את מקור הכוח של גוקו? חלק מהמשיכה של הדמות זה שהוא לוחם מדהים וכוחו מגיע מבפנים. אם הסרט יתחיל להמציא סיבה לכוחו העצום של גוקו, זה (לדעתי) יפגע בחוזק של הדמות שלו.

בכל מקרה, כל עוד נקבל עוד קרבות אדירים עם אנימציה מדהימה, אני מבסוט ועד שהסרט יצא, אני אעסיק את עצמי עם משחק המכות המצופה Dragon Ball Fighter Z של Bandai Namco, שצפוי לצאת בחודש הבא.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה