סרט חדש של New Gods של DC נמצא בפיתוח

New Gods – עוד כותר קומיקס של חברת DC מעובד לסרט חדש בחברת Warner Brothers

כפי שראינו מהתוכניות של חברת DC ושל חברת Warner Brothers, החברות די עזבו בצד סרטים משותפים של יקום סרטי הקומיקס שלהם ובמקום מתרכזים בלבנות את יקום זה סרט אחד בכל פעם, עם "אקווהמן", "שהאזאם" ו-Wonder Woman 1984. כעת, היקום הולך להתרחב לכיוון הכוכבים עם סרט חדש על ה-New Gods.

New Gods הם חייזרים שחיים על 2 פלנטות- New Genesis ו-Apkolips שמייצגים פחות או יותר את גן עדן וגהנום. האגדה ג'ק קרבי יצר את הדמויות והקומיקס ב-1971 והדמויות חיות עד היום בכל האיתחולים השונים של סדרות הקומיקס של DC.

את הסרט החדש מתוכננת לביים ולכתוב הבמאית אווה דוברני ("סלמה") אבל נראה שהיא מקבלת קצת תגבורת כי אליה כעת מצטרף כותב הקומיקס טום קינג שעבד בעבר על קומיקסים של באטמן ו-Mister Miracle (חלק מה-New Gods) וזכה בפרס אייזנר. את שיתוף הפעולה פירסמה אווה בטוויטר שלה.

הפוטנציאל של הקומיקס הוא מסיבי ועזרה מכותב קומיקס (למרות שהוא חסר ניסיון בתעשיית הסרטים) שעבד ואפילו זכה בפרס על אחת מהדמויות, הופכים את הסרט העתידי הזה של DC לאחד המעניינים שבאופק. נעדכן עם פרטים נוספים בהמשך.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה