GTA Online – עדכון חדש זמין

העדכון החדש עבור GTA Online, הקרוי Further Adventures in Finance and Felony, זמין כרגע בפלטפורמות השונות, ויאפשר לכם ליהנות בתור אח"מים, יחד עם הטבות שונות בתוך המשחק.

כדי להפעיל את העסק שלכם בעדכון החדש של GTA Online, תצטרכו משרד מנהלים שמתאים לתואר שלכם יחד עם צוות מיומן של שותפים שכירים. ל-Dynasty 8 Executive Realty, יחד עם SecuroServ, יש מגוון של משרדים יוקרתיים שעוצבו במיוחד עבור העבריין בעל הקריירה. יצירות האמנות הללו באות עם עוזרת במשרה מלאה, משחק ארקייד, מנחת מסוקים, חדר ישיבות, ומקומות אחסות כמו לוקר לנשקים, שנותן לכם להתאים אישית את מגוון כלי הנשק שלכם לפני שאתם יוצאים למשימות.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (2)

משרד המנהלים כולל גם כניסה פרטית אל רשת המטען של SecuroServ, שתוכלו להשקיע שם במחסנים, ובמוצרים אקזוטיים ברחבי העיר. מחסנים מאחסנים את כל המטען המיוחד, אך אחסון הוא דבר בעל ערך רב – נהלו את המחסן שלכם בצורה חכה, ועשו רווחים טובים על ידי מכירה בזמן הנכון.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (3)

משימות קנייה דורשות מיומנות מקבוצה מתואמת של עמיתים כדי להצליח. המשימות מחולקות לשלוש קטגוריות שעולות בקושי, לפי כמות בארגזים שאתם רוצים לקנות וכמה אתם מוכנים לסכן דברים כדי להמשיך. עם סיכונים יותר גדולים, בין אם אלו ה-FIB, ה-LSPD או ארגון מתחרה – באים תגמולים גדולים יותר.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (4)

הדברים שלכם יביאו ביקוש בשוק. כשהזמן יגיע למכור, יהיו לכם מגוון הצעות, תלוי בסחורה שלכם. משימות של מכירה דורשות ריכוז תמידי – תשמרו על עיניים פקוחות כל הזמן מאחר והעבודה לא נגמרה כל עוד כל המטען עובר לשם בהצלחה, כאשר מטען שהושמד יכול לעלות לכם ברווחים.

שחקנים גדולים מושכים תשומת לב ומחסנים שמפוצצים בסחורה יקרה לא ישארו סודיים למשך זמן רב. תפעלו במהירות כדי שלא תאבדו אחוזים מהסחורה המיוחדת שלכם בהתקפות פתע מהכנופיות השוכנות בלוס סנטוס.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (5)

מנכ"לים יהנו מכל ההטבות של להיות אח"מ – כולל כניסה למקורות חדשים של תקציב ואתגרים.

 • עבודות אח"מים:
  • צייד ראשים: התנקשו במטרות חיוניות במפה מסביב לשעון
  • משימות אוויריות: שחררו מטען חיוני מהמשמר החמוש שלו והטיסו אותו למבטחים
  • הובלה: היו הראשון להוביל קרונית משא מלאה בסחורה לבעלים הפסולים שלו
 • אתגרי אח"מים:
  • התרסקות: היו המנהיגים בגל של כספומטים מזויפים כדי לשדוד את רחובות לוס סנטוס
  • הצלה: התחרו כדי להשיג את הסחורה שאבדה מתחתית האוקיינוס

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (6)

האם יש לכם טעם עבור המהיר במיוחד, היעיל המיוחד, או פשוט ברוטלי? לא משנה מה תהיה הבחירה שלכם, הגל החדש של אפשרויות תחבורה יגיע אל המקום המתקתק שלכם. מה-HVY Brickade המפלצתית וה-Bravado Rumpo Custom האימתנית לדור החדש של מכוניות ספורט כמו ה-Pegassi Reaper.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (7)
בנוסף לכך, ביגוד אח"מים ושומרי ראש, יחד עם סחורה של SecuroServ מגיעה לחנויות הביגוד של לוס סנטוס. בין אם אתם רוצים להיראות כמו גורילה לתעסוקה, או ברון פשע מתוחכם, יש משהו שמתאים לביגוד שלכם, ושום דבר לא הורס משלוח סחורה מיוחדת כמו להיות קצר על תחמושת, ולכן התחמשו בתוספות Drum & Box מחנות ה-AmmuNation הקרובה.

GTA ONLINE FINANCE AND FELONY (8)

מצב המשחק Adversary הוא הסיכוי שלכם להתחיל בעלייה אגרסיבית בחברה. הקבוצה המנצחת מקבלת יעוד לגדולות, והקבוצה המפסידה תיפול, כאשר יש רק דרך אחת בין השתיים – רצח ללא רחמים של המנצח כדי לנצח. יש גם הטבה של RP כפול השבוע כדי להנות מהמצב החדש הזה.

בנוסף לכך, מה-7 ביוני ועד ה-13 ביוני יתקיים אירוע שבמהלכו תוכלו להשיג את הפיג'מה הירוקה וג'קט העישון הירוק רק על ידי כניסה ל-GTA Online בשבוע הזה. בנוסף לכך, אתם מקבלים הנחה של 25 אחוזים על מסוק הקרב Buzzard ב-Warstock Cache & Carry, יחד עם כל השירותים ב-Lester and Merryweather Security, שהם נכס עיקרי כדי לשמור על הסחורה שלכם. בנוסף לכך, תקבלו 25 אחוזי הנחה ב-AmmuNation, שמציעים מגוון פתרונות לקרב יריות.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה