משחק חדש של "לגו מלחמת הכוכבים" נמצא בפיתוח

האם בקרוב נראה משחק חדש של "לגו מלחמת הכוכבים"?

כך משתמע מריאיון שהתקיים עם מת'יו ווד בכנס Star Wars Celebration בשיקאגו. מת'יו עובד כעורך ומעצב סאונד בסטודיו Skywalker Sound (בעבר הוא דובב את דמותו של גנרל גרייווס מפקד צבא הדרואידים). בריאיון ווד דיבר על הפרויקטים השונים של מלחמת הכוכבים שהסטודיו מתעסק בהם בימים אלה, כולל משחק חדש של "לגו מלחמת הכוכבים":

"2019 משוגעת ממש… אנחנו עושים עכשיו כ"כ הרבה דברים, יש לנו את Resistance שרצה, The Clone Wars שרצה [סדרות אנימציה של מלחמת הכוכבים], יש את Mandalorian שתצא בקרוב [סדרה חדשה של מלחמת הכוכבים], כמובן פרק 9 [של סרטי מלחמת הכוכבים], יש משחק לגו מלחמת הכוכבים שאנחנו עובדים עליו" ~ מת'יו ווד

לא נחשפו פרטים נוספים על המשחק, אך השמועות אומרות שהוא הולך להיות שאפתני. הידיעה מגיעה לאחר שיצא שבוע שעבר טיזר למשחק אחר של מלחמת הכוכבים, Star Wars Jedi: Fallen Order.

השיתוף של לגו עם מותג "מלחמת הכוכבים" החל בשנת 1999; כיום לגו חוגגים 20 שנה של השיתוף הזה שהוביל לכמה מהמוצרים הכי מצליחים בהיסטוריה של לגו. המשחק הראשון של "לגו מלחמת הכוכבים" יצא בשנת 2005 וסימל במובנים רבים את תחילתו של העידן החדש של משחקי לגו למחשב ולקונסולות. מאז יצאו מספר משחקי "לגו מלחמת הכוכבים" נוספים, לצד משחקי לגו רבים אחרים המבוססים על מגוון סרטים נוספים כגון לגו הארי פוטר, שר הטבעות, גיבורי מארוול ועוד. לאחרונה אף יצא משחק לגו המבוסס על סרט לגו 2, אותו סיקרנו כאן.

האם אתם מצפים למשחק החדש? איזה משחק לגו הכי אהבתם? שתפו אותנו בתגובות! אישית הכי אהבתי את משחקי לגו הקלאסיים כמו לגולנד ולגו מירוצים (שאף תורגמו ודובבו לעברית בניגוד למשחקים המודרניים), אך אני בהחלט מצפה לראות לאן משחקי לגו ימשיכו ויתקדמו.

אודות רועי בנדל

ירושלמי ואוסטרלי. חיית לילה וחבר במשמר הלילה.

השאר\י תגובה