השלטים החדשים של ה-Playstation 5 מגיעים עם שיפור חומרתי

לאחר תקופה ארוכה שחברת Sony נשארה בשוק עם צבעי בסיס לשלטים של ה- Playstation5 בשבועות האחרונים הצטרפו להיצע צבעים חדשים בצבעי תכלת סגול וורוד, הפעם החברה שיפרה את חומרת השלטים למרות שלא פורסם על כך באופן רשמי.

שלטי ה- Playstation5 החדשים נחשפים ומגיעים לשוק הישראלי
שלטי ה- Playstation5 החדשים נחשפים ומגיעים לשוק הישראלי

טרוניקספיקס הוא ערוץ "פירוק והרכבה" סופר מקצועי ביוטיוב שבמהות שלו לפרק ולהרכיב כל מיני מוצרים שונים על מנת להכיר אותם מבפנים, הפעם הוא פירק את השלטים החדשים שחברת Sony לא מזמן השיקה על מנת לברר האם החברה הכניסה שינויי חומרה כאלה ואחרים בשלטים כל זאת על מנת לתקן את התלונות של משתמשים רבים מהעולם בעקבות דריפטים ותקיעות בבקרי התזוזה.

הערוץ גילה כמה שינויים בשלטי ה-Playstation5 שראינו לנכון לעדכן אתכם בהם:

  • קפיץ ה-DECKS של השלט הוחלפו מקפיצי 0.3 מ"מ בדור החדש לקפיצי 0.25 מ"מ בדור הקודם.
  • השינויים חלים גם על שלטים לבנים ושחורים (דור ראשון) שבדגם הקטלוגי שלהם התווסף האות A בסופו.

לפי ההכרזה כל אחד מהשלטים יתומחר במחיר של בין 300-380 שקלים, כרגע הצבע הורוד נפוץ בארץ אך ישפאר מעדכנת שבקרוב מאוד כלל הצבעים ימכרו אצל המשווקים המורשים.

בסרטון ההשקה של חברת Sony ראינו גם כיסויים עבור הקונסולה עצמה שזהה לצבעי השלט, כיסויים אלה אמורים להגיע ברבעון השני של השנה לחנויות הישראליות.

תודה לקבוצת Playstation NextGEN IL על המידע החשוב

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה