הטריילר של The Romanoffs מציג את רמת המשחק המרשימה

החזרה של מת'יו ויינר לטלוויזיה מעבר לפינה, ולפי הטריילר החדש של The Romanoffs, הוא מביא איתו צוות שחקנים מאוד מכובד למסע זה.

הסדרה The Romanoffs היא בלי ספק הסדרה הכי שאפתנית ש-Amazon מציגה השנה. סדרה זו תוצג כאנתולוגיה שתוציא פרק כל שבוע (סליחה חובבי הבינג'), בכל פרק תוצג עלילה שונה עם שחקנים שונים, שבכל פעם לפחות אחד מהם משוכנע שהוא בן למשפחת רומנוב המלכותית.

זאת משימה לא פשוטה להסביר את ייחוד הסדרה בתוך גבולות הטריילר, אבל מה שקיבלנו בינתיים מהטריילרים פחות התמקד בעלילת הסדרה, ויותר ברמת המשחק שכנראה תוצג על ידי הכשרונות שיוצגו בה. קודם כל לפני כולם, מתיו ויינר אשר יציג את הסדרה הראשונה שלו מאז "מד מן", ואיתו צוות שחקנים מבריק שיוכל כנראה לשתף פעולה עם העלילה המוזרה אך מבריקה של ויינר.

עוד פעם, אין כל כך הרבה מידע על איזה סיפורים ויינר יציג לנו, אבל מה שכן אפשר להבין זה הטון שהסדרה תוצג בו. כנראה כמו ב"מד מן", The Romanoffs  תשלב בין דרמה משובחת להרבה הומור מתוחכם. ואפילו יותר, עם איך שהטריילר נערך, זה נראה כאילו הסדרה תנוע יותר לכיוון הקומדיה מדרמה. אולי הטריילר מוצג בצורה זו בשביל שהשיווק לסדרה יהיה יותר קל, או שזה באמת כיוון הסדרה המתוכנן.

למרות שב"מד מן" השתמש מת'יו ויינר בכמה כותבים, פה הוא ישמש כהבמאי, מפיק וכותב בכל שמונת הפרקים. לפי הטריילר, זה נראה ש-The Romanoffs תהיה שונה מ"מד מן" בהרבה היבטים, אך גם כנראה דומה בדרך שבה הקהל יצפה לה וגם כנראה, יהנה ממנה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה