טריילר חדש למשחק Dead or Alive 6 חושף דמות חדשה

משחק המכות המצופה Dead or Alive 6 מקבל טריילר החושף לנו שחקן חדש בזירה.

Dead or Alive 6 צפוי להגיע בתחילת חודש מרץ, ולהביא איתו אווירה חדשה למשחק המכות הוותיק והמוכר. נדמה שבתקופה כה ארוכה ועמוסה, כל אחת מיצרניות המשחקים מנסה להשב את תשומת ליבנו עבור היציררה שלה. הפעם זה התור של Team Ninja Studios, עם הטריילר החדש למשחק, החושף לנו דמות חדשה (ישנה) שתהיה זמינה בשורת הלוחמים של הכותר המצופה.

הכירו את Raidou (למי שלא מכיר), לפי הנראה דמות רובוטית אשר הולכת להתווסף לזירת הקרב של Dead or Alive 6. לא הרבה ידוע עליו, מלבד שמוצאו הוא מיפן וטכניקות הלחימה שלו היא מעין שילוב Mugen Tenshin Ninjutsu יחד עם טכניקה מודרנית יותר בעלת אותו השם. תכונה נוספת שאותו רובוט ניכן בה, זו היכולת לחקות מספר מהלכים חזקים ועוצמתיים של סגנונות לחימה אחרים. נדמה שההעדפה של אותו רובוט היא סגנון לחימה ממוקד יותר, בו הוא עושה שימוש בגופו הגדול, שימוש בהתקפות החיקוי שהעתיק מאחרים יחד עם הטכניקות שלו.

למי שאינו זוכר, Raidou בעיני רבים הושמד בפיצוץ שהתקיים במהלך טורניר ה-Dead or Alive הראשון. אבל מה שרבים מאיתנו לא ידעו, זה שגופו שוחזר מחדש באופן חשאי ובוצעו עליו ניסויים, על ידי שימוש בביוטכנולוגיה של DOATEC. דבר זה הותיר את Raidou ללא היכולת לחשוב בכוחות עצמו, וכעת כל מה שמעניין אותו הם כוח והרס.

המשחק Dead or Alive 6 ישוחרר ב-1 למרץ, ויהיה זמין עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. עבור מי שמזמין את המשחק מראש, נכללים בונוסים שונים ומגוונים, המשתנים עבור כל גרסה הנרכשת מראש. ניתן לראות בסוף הטריילר את הבונוסים השונים.

מה אתם חושבים על שובו של Raidou? האם אתם חושבים שנזכה לראות דמויות נוספות מגיחות בהפתעה לפני צאת המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה