הקסם חזר! טריילר חדש לסרט: מפצח האגוזים וארבעת הממלכות

“מפצח האגוזים וארבעת הממלכות” בכיכובה של קירה נייטלי ועוד הרבה פרצופים מוכרים, מקבל טריילר חדש עם כתוביות בעברית ותקציר מלא של העלילה.

סרט פנטזיה קסום בדרך למסכינו בעוד כשלושה חודשים וההתרגשות גוברת. “מפצח האגוזים וארבעת הממלכות” הסרט שמבוסס על אגדת הילדים שנעשתה לבלט המפורסם של צ’ייקובסקי, יגיע אלינו בעוד כמה חודשים עם כוכבים מפורסמים כגון: קירה נייטלי (שודדי הקאריביים), מקנזי פוי (בין כוכבים) והלן מירן ומורגן פרימן שאת קריירת המשחק שלהם אי אפשר לסכם בסרט אחד או שניים. את הסרט יביים לאסה הלסטרום שאחראי על סרטים כגון: שוקולד ותקנות בית השיכר.

את הטריילר הראשון של הסרט אומנם כבר ראינו, אבל כעת אנחנו מקבלים גם טריילר חדש ביחד עם תרגום מבנה רשמי, וגם, תקציר מלא בעברית.

כל מה שקלרה (מקנזי פוי) רוצה זה מפתח – מפתח מיוחד שיכול לפתוח קופסה עם מתנה יחודית. חוט זהב שמוצג בפניה במסיבת החגים השנתית מוביל אותו אל המפתח הנכסף – שמיד נעלם אל תוך עולם מקביל משונה ומסתורי. שם פוגשת קלרה חייל ושמו פיליפ, חבורת עכברים ושליטים החולשים על שלוש ממלכות: ממלכת השלג, ממלכת הפרחים וממלכת הממתקים. כדי להשיג את המפתח ולהשיב את ההרמוניה לעולם, קלרה ופיליפ חייבים לחצות את הממלכה הרביעית, ביתה של המלכה האם ג’ינג’ר (הלן מירן).

אז אם אתם רוצים קצת קסם שיעלה לכם חיוך על הפרצוף, הסרט הזה בשבילכם. “מפצח האגוזים וארבעת הממלכות” יופץ למסכי הקולנוע בארץ על ידי חברת פורום פילם ב-1 בנובמבר.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה