עדכון חדש למשחק HITMAN : Sniper

Squre Enix שחררו עדכון חדש בחינם למשחק Hitman: Sniper בשם Death Valley שיכלול הרבה בונוסים ודברים מגניבים אחרים.

Squre Enix מונטריאול שחררה עדכון למשחק Hitman: Sniper שיתבסס על אפוקליפסת זומבים תחרותית דרך הסמארטפון. מוד בשם Death Valley Challenge Mode מציג משחקיות שמבוססת על גלים של אויבים והוא בעצם מוד הישרדות נגד זומבים שבוחן עד כמה אתם מיומנים ביחד ללחץ שמייצר המשחק.

אתם נמצאים בתוך בסיס צבאי נטוש ותצטרכו להגן על השורד האחרון בן (נקרא אחרי הזוכה מהטורניר שהתקיים ב-PAX East 2016). ה-Death Valley Challenge Mode מציג שלוש רמות קושי שונות, יותר מ-30 הישגים שתוכלו להשיג, אביזרים חדשים להתאמה אישית של נשקים ומערכת דינמית בתצורת ה-Al אשר מגדירה לפי הרמה של השחקן את רמת הקושי ובכך גורמת לכל משחק להיות שונה מהקודם.

המשחק Hitman: Sniper חוגג את יום השנה הראשון שלו ב-4 ליוני 2016. Squre Enix מונטריאול מספרת שהיא תמשיך לעדכן את המוד Montenegro Contracts ותספק עוד אירועים לייה לקהילה. כמו כן, שחקנים יוכלו לשדרג את הנשקים שלהם לרמות חדשות ואפילו לרכוש את הרובה Jaeger בתור רכישה פנימית באפליקציה.

המשחק Hitman: Sniper קיבל אות הצטיינות על הטכנולוגיה הכי טובה במשחק לשנת 2016 בטקס הענקת הצטיינות בקנדה. לסיכום העדכון כרגע זמין רק למערכת iOS בהמשך העדכון גם ל-Android, עד אז הישארו מעודכנים!

https://www.youtube.com/watch?v=hceUexGf4og&feature=youtu.be

אודות רועי ניניו

בן 20, מתגורר בתל אביב, חובב ספורט, משחק במשחקי תפקידים ויחד עם זאת כותב בזמנו הפנוי.

השאר\י תגובה