Fallout 4 – מקבץ חדשות ותיקוני שגיאות במשחק החדש

התקנת המשחק, מכירה של משקה מתוך המשחק(חוץ מזה שהוא לא רדיואקטיבי) ועוד המון חדשות נוספות. בכתבה ריכזנו לכם את כל המידע החיוני על Fallout 4 מאז יציאתו, הידיעות המעניינות והרלוונטיות ביותר נמצאות כאן. אז למה לבזבז זמן? בואו נעבור לעניין!

אז בתור התחלה, כדי לחגוג את ההשקה של 4 Fallout, הקמעונאית האמריקנית Target עושה את מה עשוי להיות אחד ממבצעי הפרסום הטובים ביותר אי פעם עבור משחק – הם מוכרים בקבוקים אמיתיים של Nuka Cola אשר במקור נמצאים בכלל במשחק. כן, המשקה יהיה זמין לטעימה אמיתית עבור מעריצי Fallout בפעם הראשונה אי פעם.

אז שתיתם סודה? מעולה, כעת הגיע הזמן להתקין את המשחק. אלא שבקונסולות הדבר עשוי לקחת זמן רב ואף להערים מעט קשיים על השחקנים, זאת על פי דיווחים מרחבי העולם בנוגע לאורכה של התקנת המשחק. למרות שאחת התכונות הטובות ביותר של הדור הנוכחי היא שכל עוד מספיק מידע הותקן אתם יכולים להתחיל לשחק במשחק(כמו לדוגמה ב- Dying Light) הוחלט כי Fallout 4 לא יעבוד כך אך בד בבד התקנתו עשוייה לארוך זמן רב, אבל למשחקים מהסוג הזה יש מחיר, ואני מניח ששווה לחכות כל דקה עד להתקנה המלאה של המשחק במידה וקניתם אותו.

Fallout 4

מסתבר שבסופו של דבר רוב רובם של המעריצים התעלו על בעיית ההתקנה ובסך הכל המתינו בסבלנות, אחרת מפתחי המשחק לא היו מפרסמים הודעת תודה כל כך מוקדם. כבר כעת דאגה Bethesda לפרסם הודעת תודה לכל שחקני Fallout 4 על תמיכתם במשחק שלקח לה כ-4 שנים לפתח והיא מבטיחה כי השממה מעולם לא הייתה עמוקה ומלאת תוכן יותר. אלא שהמשחק המלא לא מספיק לחלק מהאנשים והמוד הראשון למשחק(גרסת המחשב) כבר יצא! מדובר במוד שמשפר את גרפיקת המשחק ושמו הוא “Enhanced Wasteland”. אז ערכת המפתחים הרשמית תצא רק בשנה הבאה, אבל מי אמר שאסור לעבוד על המשחק כבר כעת?

אמנם המוד הראשון של המשחק הוא מוד לשחקני המחשב, אבל שחקני הקונסולות יכולים להסיר דאגה מליבם אם במקרה הם מחכים למודים עבור המשחק. Bethesda כבר אישרה זאת. “אנחנו עושים את זה באופן שבו זה יהיה קל,” אמר פיט היינס בראיון השקת המשחק. “אני נשאל על כך הרבה באמצעי התקשורת החברתית כמו טוויטר וכו’. לא מדובר על ‘אתה צריך שיהיה לך מחשב ואתה צריך לעשות את זה בעצמך.’ דווקא מדובר על רעיון שבו במהלך המשחק יש אפשרות בתפריט ואתה לוחץ על זה ויש חבילה של דברים שניתן להוריד. אתה לוחץ על הדברים שאתה רוצה ואתה מתחיל לשחק את המשחק עם המודים החדשים האלה. אנחנו רוצים שזו תהיה חוויה באמת יעילה וכיפית. ”

אך לא די בכך במה שקשור לתוכן נוסף עבור המשחק, משום שכמו תמיד קיים עניין ה- DLC, עליו תעבוד Bethesda כמובן. היא אישרה שעבודות על DLC למשחק כבר החלו ולאחר שחבילות ההרחבה שיצאו למשחקים אחרים של החברה היו מאוד מוצלחות, אין ספק שהציפייה בשמיים ושהשחקנים מקווים לקבל איכות אמיתית ולא סחיטה של כסף בחבילות ההרחבה שיצאו בשנת 2016 עבור Fallout 4.

Fallout 4

אבל לא הכל ורוד. מסתבר שקריסות של המשחק Fallout 4 מתרחשות בוריאציות רבות. בין התזמונים השונים של הקריסות ניתן למצוא:

קריסה בהפעלת המשחק.
קריסה במהלך המשחק.
קריסה לאחר שינוי ההגדרות.
BSOD.
קריסות משחק, לאחר כמה דקות של משחק.
כדי לפתור בעיות אלו:

הורד את Driver Scanner. מדובר בכלי צד שלישי שמאפשר לך לנתח את המערכת שלך ואת הדרייברים בה, ולמצוא דברים שבפוטנציה עלולים ליצור בעיות.
לאחר ההורדה, אתה צריך לבצע סריקת מערכת מלאה עם התוכנה.
משם, אתה יכול לעדכן את הדרייברים הרלוונטיים בלחיצה אחת.

הרצה לא לגמרי חלקה של המשחק:
בעיה שבאה לידי ביטוי בפיגור בקלט (2-3 שניות) או נפילות בקצב הפריימים של המשחק. בעיה זו ניתן לפתור על ידי:

עדכון הדרייברים שלך באמצעות התוכנה המוצעת.
השבתת V-Sync בתפריט ההגדרות של המשחק.
התקנת קבצי המערכת: xlive.dll וגם xinput1_3.dll

כן, זו היא שגיאה במשחק, וכך בדיוק זה נקרא. לא מעט אנשים כבר מתלוננים על זה כנראה, ונדמה כי העניין מלווה בשגיאות ברישום המערכת. זה אולי נשמע מפחיד, אבל זה באמת לא כל כך קשה לתקן את זה:

קודם כל, הורידו את שירות הצד השלישי Fixer לתיקון קבצי DLL.
לאחר מכן, לחצו על הלשונית “התקן קבצי DLL”.
עכשיו, כתבו את השם של קובץ ה- DLL הרצוי (זה שמופיע בשגיאה בהרצת המשחק, ניתן פשוט להעתיק ולהדביק את השם מתוך המדריך הזה אם זו השגיאה שמופיעה לכם) בכרטיסיית החיפוש. התוכנה תתקין את הקובץ במיקום הנדרש באופן אוטומטי ואתה יכול לחזור ליהנות מהמשחק.

Fallout 4

נעילת קצב פריימים:
שחקנים שמשחקים במשחבים טובים כמובן מצפים לטוב ביותר ולא יתפשרו על קצב פריימים של 30 פריימים בשנייה. Fallout 4 מגיע עם נעילת קצב פריימים כברירת מחדל, אבל די קל לעקוף את זה. עיברו לקובץ זה:

המסמכים שלי
|
המשחקים שלי
|
Fallout 4
|
Fallout4Prefs.ini

צרו גיבוי של קובץ זה במיקום שונה. עכשיו, בתוך הקובץ הגדירו את תכונת ה- iPresetinterval ל-0. זה אמור לפתוח את נעילת קצב הפריימים.

FALLOUT 4 HAS STOPPED WORKING:
בעיה זו דורשת בנוסף להפעיל את המשחק במצב תאימות (מסיבה כלשהי) או לבצע בדיקה חוזרת של הרישיון של המשחק ב- Steam.

לחצו קליק ימנית על הסמל של המשחק, לחצו כעת על “מאפיינים” ותחת הלשונית “תאימות”, הגדירו אותו במצב תאימות עבור Windows Vista SP2 או עבור Windows XP SP3.
אמתו את קבצי משחק אם התקנתם אותו דרך Steam(קיימת אפשרות לכך בתוכנה).

שגיאה בהעתקת קבצי המשחק לכונן הקשיח:

להלן פתרון:
לחצו על התחל > המחשב שלי.
אתרו את הכונן הקשיח שבו מותקנת התוכנה Steam אצכלם במחשב. כברירת מחדל, יהיה זה האחד שבו מותקנת מערכת ההפעלה שלך וכל עוד לא שיניתם את יעד ההתקנה כשהתקנתם את Steam זה לא אמור להיות אחרת.
לחצו קליק ימני על כונן זה וביחרו באפשרות “מאפיינים”.
לחצו על כרטיסיית “הכלים”.
בקטגוריית בדיקת שגיאות, לחצו על “בדיקה כעת”.
בתיבת הדו-השיח שתופיע, בחר “תקן אוטומטית שגיאות במערכת הקבצים” ו- “סרוק ונסה להתאושש מסקטורים פגומים.”
לחץ על התחל.
לאחר סריקה זו הפעילו מחדש את המחשב ונסו להריץ את המשחק.

עד כאן לבנתיים, נקווה לשמוע חדושת נוספות על המשחק, תהיו בטוחים שאתם הראשונים שתדעו על החדשות האלו כאן ב- PCGalaxy!

 

 

אודות Lidor

תגובה אחת

  1. עדיף סוני מהסיבות שלמעלה…

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *