הקונסולה החדשה של נינטנדו תוכרז בE3 2016

 

לאחר שהקונסולה הקודמת שלה: הWII U נכשלה, מקווה נינטנדו להדהים אותנו ואת מפיצות המשחקים האחרות עם הNintendo NX.

בחברה היפנית אף אחד לא חי באשליות.
הWII U מכר מאז השקתו רק 9.5 מליון יחידות (נשמע הרבה? הפלייסטיישן 4, שהושק כשנה וחצי אחרי הWII U מכר עד לרגע כתיבת שורות אלה 24 מליון יחידות).

לפי שיגרו , היוצר והבמאי של משחקים אייקוניאיים כמו דונקי קונג, מריו וThe Legend of Zelda הבעיה של הקונסולה הנוכחית של נינטנדו טמונה בעובדה שמפתחי צד שלישי לא הבינו את החזון של קונסולת הWII U. לפיו: "אני מרגיש שאנשים לא הבינו מה אנחנו מנסים לעשות כאן. הם חשבו שאנחנו מנסים לעשות קונסולה וטאבלט נפרדים, בעוד הכוונה שלנו הייתה ליצור מערכת שתתנהג כמו טאבלט רק כדי לאפשר את חווית המשחק על שני המסכים כך ששני אנשים שנמצאים באותו חדר יוכלו לקבל חווית משחק שונה".

מיאמוטו
מיאמוטו

בהמשך ישיר לנאמר למעלה, נינטנדו חתמו עם מפתחת משחקי המובייל Dena על עסקת שיתוף מניות כחלק מעסקה שחתמו עליה ובה החברה DENA תפתח משחקים לסמארטפונים המבוססים על כותרי נינטנדו .
האם נינטנדו סוף סוף הבינו שכדי לפנות לדור החדש עליהם להיכנס לשוק המשחקים הנייד דרך המובייל ולא דרך הקונסולה המיושנת שלהם ה-nintendo 3ds?
רק הזמן יגיד.
בנוסף, ישנן ידיעות לפיהן נינטנדו מדברת עם המפיצות הגדולות לקראת שיתופי פעולה בכנס E3 של שנה הבאה.

בכנס משקיעים של נינטנדו שהתרחש לפני מספר שבועות אמר נשיא החברה כי קונסולת הNX עליה החברה עובדת במרץ, צפויה לכלול טכנולוגיה חדשה שלא ראינו כמותה עדיין בתעשיית הגיימינג.

מה אתם חושבים? נינטנדו תפתיע? כיתבו לנו למטה.

אודות enteril

אור ישראלי, באר שבע, כיתה י'. גיימר לנצח ונציגו של השטן עליי האדמות.

השאר\י תגובה