סדרת הטלוויזיה של אובי ואן קנובי מקבלת תסריטאי חדש

לאחר הסרט "מלחמת הכוכבים – פרק 3: נקמת הסית'" Disney החליטה ליצור סדרת טלוויזיה שתתמקד בדמותו המיתולוגית של אובי ואן קנובי בגילומו של יואן מקגרגור. כרגע פיתוח הסדרה מתקדם ו-Disney ו-Lucasfilm, שנרכשה על ידי Disney, החליטו ביחד לצרף תסריטאי חדש אשר יאחה את תסריט הסדרה שעבר מספר טלטלות. כיוון הסדרה עדיין אינו ברור מאחר והתסריטאי הקודם, Hossein Amani, פרש בגלל מחלוקות בעלילה ובפרישתו נמסר שיכתבו מחדש את הסדרה ושהפרקים יצומצמו לארבעה בלבד. אומנם,יש דיווח שסותר את הטענה הזאת מפיו של נשיא Lucasfilm שציין ב-D23 שנכתבו כבר שישה פרקים ראשונים בסדרה ויואן מקגרגור קרא רק את חלקם. לאור המצב, גיוסו של תסריטאי חדש נראה דרוש והכרחי יותר.

התסריטאי החדש שצורף הוא ג'ובי הארולד שידוע בתור כתיבתו לסרטים: "קינג ארתור: אגדת החרב", "Army Of The Dead", "רובין הוד", "רובוטריקים" והסדרה "הפלאש". ההפקה של הסדרה תתחיל ב-2021 ועד אז הארולד צריך לסיים לכתוב את התסריט. מאז הכרזת הסדרה ב-D23 ב-2019, הסדרה עברה שינויים רבים וכעת המעריצים להוטים לתוכנית הטלוויזיה החדשה ולכן ג'ובי צריך ללא ספק לעבוד קשה יותר על מנת להרשים את המעריצים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה