הסדרה של אובי-ואן תבויים על ידי דבורה צ'וו

הסדרה של אובי-ואן קנובי תתחיל להיות משודרת ב-Disney+ במהלך השקת השירות, ועתה זכינו לגלות מי תביים את הסדרה

הסדרה על אובי-ואן קנובי תושק לשירות ה-Disney+ יחד עם סדרת The Mandalorian's, ועתה אנו זוכים לגלות כי דבורה צ'וו תביים את שתי הסדרות. כאשר בעוד חודשיים יגיע למסכי הקולנוע "מלחמת הכוכבים: עליית סקייווקר", נראה כי Disney ו-Lucasfilm יפסיקו להפיק סרטי "מלחמת הכוכבים" לתקופה הקרובה. נראה שבתקופה בין "עליית סקייווקר" לבין סרט מסתורי שיגיע בדצמבר 2022, הגלקסיה הרחוקה תתמקד בעיקר בסדרות לייב-אקשן. Lucasfilm תהיה אחראית לכל סרט או סדרה שיושקו, בין אם לקולנוע או ל-Disney+.

הסדרה The Mandelorians, שאותה מפיק Jon Favreau ושזכתה כבר לעונה שנייה, תצא בסתיו הקרוב עם השקת Disney+. בנוסף לכך נודע על סדרת פריקוול ל-Rogue One. אולם נראה שמה שמעריצי המותג הכי מחכים לו היא הסדרה של אובי-ואן קנובי בכיכובו של יואן מקגרגור, אשר שיחק אותו גם בטרילוגיית הפריקוולים. מ-Lucasfilm נודע כי התסריט לסדרה כבר מוכן, וההפקה תצא לדרך במהלך 2020.

היום, Lucasfilm הכריזה כי דבורה צ'וו תביים את הסדרה על אובי-ואן. בנוסף תשמש גם כמפיקה, יחד עם יואן מקגרגור והכותב Hossein Amini. נראה כי צ'וו מתכננת לביים את כל הסדרה, ולא פרקים מסוימים כפי שפורסם בעבר. נשיאת Lucasfilm, קתלין קנדי הביאה את דעתה בנושא:

רצינו לבחור במאית שתוכל לחקור את הנחישות יחד עם המסתוריות של אובי-ואן בדרך שתיראה חשאית לסאגת "מלחמת הכוכבים". בהתבסס על עבודתה הנהדרת בפיתוח הדמויות ב-The Mandalorian, אין לי ספק כי דבורה היא הבמאית המתאימה לספר את הסיפור.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

נכון לעתה לא ידוע הרבה על הסדרה. בהתבסס על ציר הזמן בו הסדרה מתרחשת, נראה כי הסדרה תתמקד יותר בפן האישי-התפתחותי של הדמות, ותהיה בסוגת דרמה, בניגוד למה שהמעריצים רגילים לראות בקולנוע. דבר אחד יש לציין כי חייו של אובי-ואן כבר נדונו בקאנון המורחב של יקום "מלחמת הכוכבים", לכן לא נראה שיש עוד הרבה מה להרחיב. אך אם צ'וו תצליח למצוא דרך לספר על דברים שלא סופרו עוד ולהציג עוד זוויות לדמות, נראה כי אובי-ואן הולכת להיות ממתק למותג "מלחמת הכוכבים".

אודות צחי קנבסקי

שמי צחי, בן 22 וחצי מחולון. גיק ואוטאקו לכל דבר. מתעניין בעיקר בגיבורי על, אנימה, גיימינג וכל שאר הירקות. מנגן גיטרה כבר כ-5 שנים ומשמש ככתב גיימינג וקולנוע

השאר\י תגובה