אוליביה וויילד

אוליביה וויילד מביימת סרט עבור Sony ו-Marvel

בתקופה האחרונה ראינו שוברי קופות של Sony שמתמקדים בדמויות הקשורות לספיידרמן כגון: "מורביוס" ו"ונום" ואף את הסרט "Silver & Black" שכרגע בהמתנה מכיוון שנקלע לקשיים לאחר פרישת הבמאית ג'ינה פרינס בית'ווד. כעת אוליביה וויילד נבחרה כדי לביים סרט עבור Marvel ו-Sony בו הדמות הראשית תהיה אישה ויש סיכוי גדול ל-Spider Woman.

לפי הציוץ בחשבון הטוויטר של אוליביה וויילד הוצהר שהיא תפתח ותביים סרט של Marvel בו אישה תככב בתפקיד הראשי, אומנם לא ידוע אם הוא יעסוק באחת הזהויות של Spider-Woman אבל יש הסתברות גבוהה שכן, לפי העכביש בציוץ. לפניכם הציוץ שפורסם:

הרעיונות האחרים שאוליביה וויילד עשויה לחשוב עליהם ולא שייכים ל-Spider Woman הם Spider-Gwen שהיא גם דמות נשית או סרט שיעסוק בנקודת מבט אחרת שקשורה לסרט "Silver & Black", למרות ש-Spider Woman תהיה בחירה חכמה וכלכלית יותר לזיכיון של ספיידרמן. בנוסף, אוליביה וויילד לא תכתוב את הסרט לבד אלא בשיתוף פעולה עם התסריטאית קייטי סילברמן ובהפקת איימי פסקל לצד המפיקה הבכירה רייצ'ל אוקונור.

המשיכו לעקוב אחרינו כדי להתעדכן בפרטים חדשים שיפורסמו בהמשך.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה