“דדפול 2”: בואו לחגוג את חג המולד עם גיבור העל האהוב עלינו

סוף סוף, אחרי ציפייה ארוכה, הגרסה המצונזרת והחדשה של “דדפול 2” מקבלת טריילר חדש במיוחד בשביל חג המולד הקרב.

אחרי הצלחה ענקית של “דדפול 2”  בקופות ואצל רוב המבקרים (ותלונות על אי עמידה ברמה של קודמו), FOX החליטו על הוצאת גרסה המותאמת לגילאי 13+ לסרט זה. עכשיו,  אחרי שנודע שצעד לא רגיל זה יצא לפועל בדצמבר הקרוב ויקרא: “Once Upon a Deadpool”, אנחנו מקבלים את הטריילר הראשון.

FOX עקבה אחרי הנוסחה הרגילה של הטיזרים של דדפול, וכרגיל הצליחה בצורה מוזרה אך קורעת להציג את גיבור העל עושה דברים שכביכול לא קשורים לסרט עצמו, אך מבטיחים להביא צופים. אז איזה דברים קורים בטריילר? נתחיל מזה שווייד ווילסון יושב בחליפתו השחורה-אדומה ומקריא לפרד סבאג’ (כוכב הילדים מ- “שנות הקסם”) קשור, את- “הנסיכה הקסומה”.
רוצים עוד מזה? אתם מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

כמובן השאלה הגדולה ביותר שהייתה לכל מעריצי הסרטים, היא איך יציגו את הדמות שכל כך מזוהה באלימות ובהומור הבוגר שלה, בגרסה שמיועדת לנערים צעירים. לפי הטריילר, אפשר לראות שהדמות תשמור על ההומור היחסית הילדותי, וכנראה תתמקד יותר באזכורים תרבותיים שמהם יוכלו לצחוק כולם, ילדים ומבוגרים ביחד. כמובן עם זאת, יהיה מעניין לראות מה יעשו FOX עם האלימות הויזואלית שכולם מקשרים בקלות לדמות.

אחד הסיפורים היפים מהסרט, הוא שלפי הודעה רשמית של ריינולדס, אחוזים רבים ממכירת הכרטיסים לסרט זה ילכו לצדקה למען חולי סרטן בשם: ” F*** Cancer” שבשביל הסרט שינתה את שמה בצורה קצת יותר עדינה אך מספקת בכל זאת ל- “Fudge Cancer”.
“דדפול 2” יגיע לקולנועים ב-12 בדצמבר, כשדולר מכל כרטיס שימכר, ילך למלחמה בסרטן.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה