שווה תפיסה – KontrolFreek משיקים מחדש את Inferno

Inferno – התוספים "החדשים" לשלט הגיימינג החביב עליכם מבית KontrolFreek חוזרים אלינו לסיבוב מחדש, עם הבטחה להמשיך ולעזור לנו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בזמן שאנחנו צדים את אויבנו המרים או בורחים בצרחות אימה.

חברת KontrolFreek האמריקאית ממשיכה לעזור לקהל הגיימרים הרחב להשלים את החסר בשביל להיות (כמעט) הטובים ביותר, עם התוספים המיוחדים שלהם שמעניקים לנו את העוד קצת גובה שחסר בשביל להיות הכי מדויקים או את האלמנט המיוחד הזה שמונע מהאצבע להחליק ולברוח בדיוק ברגעים הכי קריטיים.
כבר תקופה ארוכה שהתוספים הללו הפכו להיות חלק מהשלט ומחוויית המשחק שלי, ויצא לי להתנסות בכל פעם במגוון גדול של תוספים על שלל הדוגמאות והעיצובים הייחודיים שלהם שתורמים לכל סוג קהל את היתרון שלו (לסיקור קודם), נגיד את זה ככה – בלעדיהם זה מרגיש לי שמשהו חסר בשלט ואני לא אצליח להוציא את המקסימום ממה שאני יכול לתת, התוספים האהובים עלי בתקופה האחרונה היום ה- Inferno, ולשמחתי החליטו להפתיע ב- KontrolFreek ולשחרר אותם שוב לעולם הגיימינג במהדורה מעודכנת.

הדבר הראשון ששמים אליו לב עוד לפני שמתחילים זה העיצוב המחודש של האריזה, שנותן מצד אחד מראה יותר מקצועי ויותר בוגר ומצד שני – הרבה יותר מסורבל לפתיחה, הימור שלי שזה נעשה כדי למנוע גניבה בחנויות כי המארז הקודם היה קל מאוווד לפתיחה.

אז אחרי שהצלחנו לפתוח את המארז ומיקמנו אותם על השלט אפשר לצאת לדרך.
התוספים נבדקו עם המשחקים Assassin's Creed Odyssey ו-Red Dead Redemption 2.

כבר מהרגע הראשון אפשר להרגיש את יתרון הגובה שמתקבל כתוצאה מהתוספים, אקסטרה 10.1 מ"מ לכל בוהן דבר שמגביר את רמת הדיוק והתנועה של הדמות כי ברגע זה קשת המשחק – גדלה משמעותית והשליטה על הדמות הפכה למדויקת יותר, ה-Inferno שייכים לקבוצה של התוספים הכי גבוהים שמתאימים יותר למשחקי אקשן ו-FPS בהם צריכים לפעמים דיוק גבוה יותר בשביל לנצח משימה.

בנוסף, העיצוב של התוספים שנראה כמו הוריקן ממבט עילי + החומר ממנו הם עשויים תופסים את האצבע בצורה מאוד יציבה ומונע החלקה או תנועה לא רצויה שיכולה להפוך צליפה קטלנית לפספוס מביך, גם אם אתם משחקים בשיא החום והידיים מתחילות להזיע מעצבים\תפיסה מרובה\כי חם\סיבה כלשהי – האצבע כמעט ולא תזוז ותישאר יציבה לאורך זמן, אחרי הכל זה עדיין לא דבק מגע אלא גומי. אל כל זה תוסיפו גם את הצבע האדום\כתום שבהחלט מתאים לשם inferno (גיהנום\תופת) שמוסיף דרמטיות לשלט עצמו ולא משנה מה הצבע שלו ותקבלו את המוצר המושלם שחסר לכם.

אז מה השתנה מהגרסה הקודמת? במבט ראשון – רק הקופסה עברה שינוי מהותי ורק בזה של ה-Playstation 4, במהדורת ה-Xbox זה נשאר בדיוק אותו הדבר, ולאחר שממש מתחילים לשחק מורגש שהאחיזה טובה יותר מהגרסה הקודמת אבל (וזה אבל גדול) התפיסה של התוספים על הג'ויסטיק עצמו מעט חלשה יותר מבעבר במיוחד בבוהן שמאל (איפה שרצים). בצד ימין בגלל שלא מופעל אותו הלחץ אז התוסף עושה את העבודה שלו בצורה מושלמת, אבל בצד ימין לאחר ריצה ממושכת או קרב שצריך לזנק ממקום למקם עם תנועות חדות ומהירות, הלחץ עלול להיות יותר מדי על התוסף והוא פשוט יכול לצאת ממקומו ואתם… עלולים להפסיד. המלצה שלי – "לפנק" את השלט השני שלכם עם תוסף לצד ימין ובצד שמאל לשחק בלי או עם תוסף נמוך סטייל Omni או Galaxy.

שורה תחתונה – התוספים במהדורה המחודשת ממשיכים לעשות את העבודה כמו שצריך ומגבירים את חוויית המשחק ואת נוחות השליטה, הרבה הבדל בין המהדורה הקודמת לזאת – אין, מלבד עיצוב האריזה ותחושת התוסף, העיצוב עדיין מהמם וההמלצה שלי עדיין עומדת בעינה.

KontrolFreek Inferno

ציון סופי - 9

9

שווה!

לכו תתחדשו

User Rating: Be the first one !

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה