“קדימה”- טריילר חדש לסרט של Disney Pixar

“קדימה” עשה הרבה רעש לאחרונה בשל היותו סרט מקורי חדש של אולפני Pixar. לאחר תקופה רבה של סרטי המשך לדוגמא : “מוצאים את דורי”, “משפחת סופר על 2″ ו”צעצוע של סיפור 4” “קדימה” מתקבל בהתרגשות רבה. הסרט החדש יעסוק בחייהם של אחים שדונים ,איאן וארלי לייטפוט (בדיבובם של טום הולנד וכריס פראט מהעולם הקולנועי של Marvel) שמחפשים אחר הקסם בעולם על מנת לבלות יום עם אביהם שהלך לעולמו כשהם היו צעירים.

מה שמעניין בסרט הוא שהעולם בו מתגוררים שני השדונים הוא עולם פנטזיה בעצמו. בעולם זה חיים גמדים, קנטאורים ודרקונים שמנהלים חיים נורמטיביים, טכנולוגיים ומודרניים. מערכת היחסים בין הילדים לאב המנוח שהילדים לא זכו לפגוש אותו מבוססת על חייו של הסופר-במאי דן סקנלון ואחיו. לצפייה בטריילר החדש של הסרט היכנסו לקישור המצורף:

הטריילר החדש בהשוואה לטריילר הראשון מספק פרטים רבים יותר ועונה על שאלות שהתעוררו כמו מה שתי הסיבות ליציאתם של האחים למסע. הסרט נראה מושקע ויזואלית, מבדר ומרגש יותר, לאור העובדה שרעיון הסרט הושפע מהחיים האמיתיים של במאי הסרט. רעיון הסרט מקורי ונראה שמדובר בשינוי מרענן ומגניב לעומת הסרטים הקודמים של Pixar. המשיכו לעקוב אחרינו על מנת להתעדכן כשייצאו פרטים נוספים לגבי הסרט.

הסרט מתוכנן לצאת ב-4 במרץ 2020.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *