התסריטאית המקורית של ונום חוזרת להמשך

הפרויקט לסרט ההמשך של ונום ממשיך להתקדם, ומביא את התסריטאית שעשתה שיכתוב לסרט הראשון המצליח.

אולפני Sony רצים קדימה עם ההמשך ללהיט שלהם, "ונום", שהביא סופסוף את הדמות הסימביוטית והשנויה במחלוקת למסך הגדול עם טום הארדי בתור אדי ברוק. ההצלחה העצומה של הסרט בהחלט הפתיעה את כולם, כשהביקורות לא היו מפרגנות וספיידרמן לא נראה באופק. הסרט הראשון הרוויח יותר מ-850 מיליון דולר בקופות, מה שהבטיח המשכים נוספים לכותר, כש-Sony כבר תיכננה להרחיב את יקום ה-Venom עם סרט על הדמות הערפדית מורביוס (בגילום ג'ארד ליטו) המיועד ל-2020 וככל הנראה, גם ונום 2 מיועד לשנת 2020. לביקורת על "ונום" באתרינו, לחצו כאן.

התסריטאית קלי מרסל, שהצטרפה לסרט הראשון ברגע האחרון ושיכתבה את התסריט, תהיה התסריטאית הראשית הפעם ואף תשמש כמפיקה בפועל. טום הארדי יחזור כהאנטי-גיבור ונום, כמו כן גם מישל וויליאמס בתור אן וויינג ווודי הארלסון בתור הסימביוט קארנג'.

הבמאי רובין פליישר לא צפוי לחזור עקב אילוצי לו"ז המתנגשים עם "זומבילנד 2" (וגם שם וודי הארלסון אמור לככב). בקרדיט של קלי מרסל ניתן למצוא את "להציל את מר בנקס" ו-"50 גוונים של שחור"; היא גם עזרה בכתיבת התסריט של "קרואלה" בכיכובה של אמה סטון על הדמות האייקונית קרואלה דה וויל. ללא ספק יש מקום לשינויים במידה ופליישר אכן לא יחזור כבמאי.

האולפנים רוצים להתקדם עם פרויקט ההמשך במהירות האפשרית אך לא בטוח שזה יתאפשר עם אילוצי הלו"ז של ההמשך ללהיט "ברוכים הבאים לזומבילנד"; הכל עדיין פתוח ותלוי בזמנים.

למרות שאין עדיין יותר מדי פרטים על ההמשך וזיכרון הסרט הראשון עדיין במוחנו, אפשר לדעת פחות או יותר כמה פרטים על הסרט השני – קארנג' עומד להיות הנבל הגדול של הסרט, לאחר סצינת אחרי הקרדיטים המלהיבה שהיינו עדים לה בסוף הסרט הראשון. החזרה של אן וויינג גם יכולה להיות מעניינת עם יותר שיגעון ביקום הסימביוטים, לאחר שהיא הפכה ל-She-Venom לזמן קצר.

כרגע לא ניתן לדעת מה קורה עם דמויות נוספות, אבל בהחלט נשמע שיש למה לצפות. נמשיך לעדכן ברגע שיהיו פרטים נוספים.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה