בית / חדשות / רשת HBO מעניקה מבט ראשון לסדרות של 2019

רשת HBO מעניקה מבט ראשון לסדרות של 2019

ברשת HBO שמרו על הקלפים קרובים לחזה עד היום, ועם הגעת השנה החדשה והעמוסה הצפויה לנו- שיחררה לנו טריילר ראשון בו אנחנו זוכים להצצות לכמה פרויקטים מצופים ביותר.

רשת הטלוויזיה הגדולה HBO כבר הייתה מועמדת למספר פרסים במהלך טקס פרסי גלובוס הזהב 2019, אז היא לא בזבזה זמן ודאגה להשתמש גם בטקס כדי לקדם את תוכניות השנה המתקרבות.
בין החשיפות המשמעותיות ביותר, זכינו להצצות ראשונות לעונה השמינית של “משחקי הכס”, והצצה ראשונה לסדרה מבוססת הקומיקס “Watchmen”.

אחרי הטיזרים האחרונים שלא חשפו כלום, העונה השמינית והאחרונה של “משחקי הכס” היא אחת הסדרות הצפויות ביותר של השנה. אחרי שנתיים של ציפייה, וברשת HBO כבר לאט לאט משחררים חומרים מצולמים חדשים מהסדרה.
עם השקת העונה באפריל, ל-HBO יהיה הרבה תוכן להציע מטעם הערוץ גם אחרי “משחקי הכס”.
בין התכנים הנוספים של הרשת ניתן יהיה לראות גם את העונה השלישית של “בלש אמיתי”, וגם סדרת הלייב אקשן של “Watchmen” (השומרים).

ההצצה הראשונה לעונה החדשה של “משחקי הכס” הציגה לנו פגישה שהמתח אליה נבנה כבר במהלך העונה הקודמת.
בהצצה הקצרה אנו זוכים לדינאריז טארגריין (Daenerys Targaryen) המשוחקת על ידי אמיליה קלארק, מגיעה לעיר ווינטרפל (Winterfell) בפעם הראשונה.
היא מלווה במאהב הטרי שלה (ובן דודה) – ג’ון סנואו (קיט הרינגטון) בעת שהם פוגשים בסאנסה סטארק (סופי טרנר), שעל פי הנראה מעניקה את שליטתה על הארץ לאם הדרקונים.
זה ככל הנראה הקטע האחרון שיגיע אלינו לפני טריילר מסודר, שכולנו מקווים כי יגיע אלינו בקרוב, יחד עם תאריך השקה רשמי.

בנוסף, סדרת Watchmen מוצגת בטריילר הזה לראשונה.
יש בטריילר כמה אלמנטים מסקרנים- כמו השוטרים עוטי המסיכות- אבל ההפתעה הגדולה ביותר היא חשיפתו של רורשאך.
הדמות לא נחשפה עד הטריילר ועוד לא ידוע מה יהיה תפקידה בעלילת הסדרה, ולכן ההכללה שלו היא הפתעה נעימה עבור אוהדי חומר המקור של הנובל הגרפי מאת אלן מור (Alan Moore).

ההצצה כללה גם מבט חדש על “בארי”, הסדרה בבימויו של ביל האדר (Bill Hader), העונה השנייה של “שקרים קטנים גדולים”, וגם הצצה לסדרה “אופוריה”, יחד עם העונה השלישית של “בלש אמיתי” כמו שכבר אמרנו.

כרגע אין עוד פרטים על העונה האחרונה של משחקי הכס, אך ככל שמתקרב אלינו חודש אפריל נחשפים עליה פרטים חדשים, אז ניתן לצפות כי בקרוב נזכה לטריילר ראשון ולתאריך שידורו של הפרק הראשון.
ואנחנו כמובן נהיה פה כדי לעדכן אתכם על פרטים חדשים בנוגע לסדרות המצופות האלו.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *