נחשפה דמות חדשה ל-Overkill’s The Walking Dead

נחשה דמות חדשה למשחק The Walking Dead של Overkill software.

חברת Overkill software חשפה השבוע דמות חדשה שתהיה זמינה למשחק ב-Overkill's The Walking Dead אותו מפתחת החברה. לדמות החדשה קוראים Maya. בסרטון החשיפה שלה אנחנו רואים את היום בו הכל החל, וכיצד היא נחשפה למגפת הזומבים לראשונה. נראה כי היא נמצאת באפוקליפסה שנפלה על האנושות זמן רב, וכמו כל אדם היא מתגעגת לימים הטובים, הימים שלפני הזומבים אוכלי האדם.

המשחק מתרחש באותו יקום בו מתרחשת הסדרה The Walking Dead, אבל לא יהיה שום איזכור לדמויות מהסדרה במהלך המשחק. מדובר במשחק יריות בגוף ראשון מבית Overkill software והוא מלווה בשילוב של אקשן, משחק תפקידים ואימה. למשחק תהיה אפשרות של Co-op וככה אנחנו נוכל לשחק ביחד עם חברים, לחקור את העולם האפוקליפתי מלא הזומבים של The Walking Dead. למשחק אין עדיין תאריך שיחרור, והוא ככל הנראה צפוי לצאת במהלך 2018.

מה אתם חושבים על הפרטים שנחשפו עד לרגע זה עבור המשחק? מתי לדעתכם יגיע אלינו המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה