פול ראד ישחק תפקיד כפול בסדרה של נטפליקס: “לחיות עם עצמך”

אחרי שכיכב הקיץ ב”אנטמן והצרעה”, פול ראד חוזר בקומדיה השאפתנית החדשה של נטפליקס, “לחיות עם עצמך”.

פול ראד, כוכב “אנטמן והצרעה“, חוזר לשטח מוכר אחרי שכבר שיחק במספר תפקידים בטלוויזיה והוא כבר פיתח יחסים חמים עם ענקית השידור נטפליקס, כששיחק במספר סדרות וסרטים שם.

הסדרה החדשה שבאה מהיוצר טימוטי גרינברג (“המופע היומי עם ג’ון סטיוארט”), ונותנת לראד הזדמנות מיוחדת לשחק את “האויב הנוראי ביותר שלו”, פשוט כמשמעו. ראד ישחק תפקיד כפול, תפקיד שרגיל בדרך כלל לסרטי מדע בדיוני או כשחקן מתבקש לשחק תאומים, אבל הפעם זה נראה שגרינברג מכוון למשהו יותר פילוסופי, כשהשאלה המרכזית של הסדרה היא: “האם אנחנו באמת רוצים להיות יותר טובים?”

למרות שעדיין לא ידועים כמעט פרטים, נטפליקס שחררה תקציר לסדרה החדשה, שבו מסופר:

בלחיות עם עצמך משחק פול ראד אדם העובר טיפול בשביל להפוך לאדם טוב יותר, ובמהלך הטיפול מגלה שהוחלף על ידי גרסה משופרת יותר שלו- וכך מגלה שאויבו המרכזי הוא, הוא עצמו.

ההבטחה של שחקן פופלארי בתפקיד כפול, תמיד מבטיחה את ההתעניינות של כמות גדולה של צופים, בכך שהם מקבלים פעמיים את השחקן שבשבילו הם התיישבו ממול המסך. אבל מה שכולנו יודעים, שלשחק דמות כפולה זה תפקיד מאוד טריקי, בגלל שלא ידוע אם תגובת הקהל תקח ברצינות את שתי הדמויות כדמויות נפרדות שאויבות אחת של השנייה, או שהקהל יתחייס לדמויות כפיצול אישיות מגוחך ולא מציאותי של פול ראד.

במזל, נראה ש-“לחיות עם עצמך” יקח את רעיון הדמות הכפולה צעד אחד קדימה, בדרך שאותה לא ראינו הרבה, וכנראה לא נראה עוד הרבה.
אם אתם שואלים אותי, למרות שרעיון זה סיכון גדול, ואנחנו לא יודעים כמעט כלום ממה שיתרחש בסדרה, כולנו צריכים להעריך שבעולם שבו אנשים מנסים לחזור על נוסחה מסוימת בשביל רייטינג, יש כאלה שעדיין מנסים לקחת סיכון.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה