שוקלים להביא את Vampyr למסך הקטן כסרט או סדרת טלוויזיה

משחק הוידאו Vampyr של חברת DONTNOD Entertainment בתהליכים ראשוניים להפיכתו לסדרת טלוויזיה.

ב-5 ביוני השנה DONTNOD Entertainment הידוע כיוצרת של סדרת המשחקים Life is Strange שינתה כיוון והוציאה את המשחק הגותי Vampyr.
בשונה  מ-Life is Strange, המשחק Vampyr לא הצליח למשוך אליו קהל מעריצים ענק. הביקורות שקיבל היו סותרות וגם אנחנו סקרנו אותו כאן.

המשחק עוקב אחר ד"ר ג'ונתן ריד (Jonathan Reid) שהצטרף אל הצבא הבריטי בזמן מלחמת העולם הראשונה כדי להיות רופא צבאי וכדי לבצע ניסויים על התאוריות שלו על השתלת איברים ועירויים. לאחר המלחמה ב-1918, ריד חוזר לביתו שבלונדון וננשך על ידי ערפד. באותו הזמן מתפרצת מגפה שהורגת אנשים רבים בעיר וד"ר ריד מנסה למצוא לה פתרון, תוך כדי התמודדותו עם הצימאון הבלתי פוסק שרכש לדם.
כפי הנראה סדרת הטלוויזיה תעקוב אחר הסיפור הזה או שתתבסס עליו.

אולפני Fox 21 Television שוקלים לפתח את הסדרה\סרט עם Wonderland Sound & Vision של McG וDJ2 Entertainment.
ג'וזף מק'גינטי ניקול (McG) שהפיק וביים סדרות וסרטים כמו "המלאכיות של צ'רלי", "על טבעי" ו"ציידי הצללים" כנראה יהיה הבמאי והמפיק בפועל של הפרויקט.

לא ברור כרגע אם Fox 21 TV Studios רוצים להפוך את Vampyr לסרט טלוויזיה או סדרה מתמשכת, אך אם הפרוייקט יהיה סדרה, אין ספק שהוא יהיה מיוחד.
כבר יש סדרות טלוויזיה שמבוססות על משחקים אך הן בעיקר סדרות מצוירות שמיועדות לילדים. בדרך כלל אם אולפנים מחליטים להביא משחק מחשב למסך, זה יהיה כסרט. התוצאות כמעט תמיד רעות כשחלק מהסרטים הגרועים ביותר הם סרטים שמבוססים על משחקי וידאו.
אדפטציה לסדרת טלוויזיה לא אומרת בהכרח שהיא תהיה יותר טובה מסרט המבוסס על המשחק, למרות זאת יש סיכוי גבוה יותר שהפריסה של הסיפור על פני מספר פרקים, כמו במשחק, ייתן לו ולדמויות יותר זמן להתפתח.

Vampyr הוא לא המשחק היחיד שבתהליכי מעבר למסך הקטן. גם משחק האימה F.E.A.R. וסדרת המשחקים Halo נמצאים בשלבי הפקה מוקדמים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה