פרסי1

סדרת טלוויזיה של פרסי ג’קסון מבית Disney+ בפיתוח

דמותו של פרסי ג’קסון כבשה לבבות רבים ברחבי העולם בסדרת הפנטזיה המדופלמת של ריק ריירדן-” פרסי ג’קסון והאולימפיים”. לחמשת ספרים אלו נוספו סדרות המשך שקשורות גם הן למיתולוגיה היוונית בשם “גיבורי האולימפוס” ו”גורלו של אפולו”. שלוש הסדרות מתמקדות במיתולוגיה היוונית כשבמרכז העלילה פרסי – נער שובב שמגלה שהוא הבן של פוסידון ויוצא למסעות שונים עם דמויות שלקוחות מהמיתולוגיה היוונית ביחד עם חבריו הטובים.

פרסי

בנוסף, לשני הספרים הראשונים בסדרת “פרסי ג’קסון והאולימפיים”- “פרסי ג’קסון וגנב הברק” ו”פרסי ג’קסון וים המפלצות” יצאו עיבודים קולנועיים בשנת 2010 וב-2013. אומנם שני העיבודים הקולנועיים גרפו רווחים נאים של 226.4 מיליון דולר לסרט הראשון ו-199.8 מיליון דולר לסרט השני אבל הם לא הצליחו להתעלות על סדרת הספרים ואף זכו לביקורות לא טובות במיוחד. עכשיו באופן רשמי אישר הסופר ריק ריירדן שפרסי ג’קסון מקבל סדרה משלו ב-Disney+ שנמצאת כרגע בשלבי פיתוח. תוכלו לראות את ריק ריירדן מכריז על פיתוח הסדרה החדשה בסרטון קצר שפורסם בחשבון הטוויטר שלו: 

הסדרה החדשה שמבוססת על סדרת הספרים המצליחה שואפת לתקן את העוול שנעשה לפרסי ג’קסון בשני הסרטים ואפילו ריק ריירדן הביע את אכזבתו מהסרטים. קהל המעריצים מצפה מהסדרה החדשה הומור בועט והופעה ראויה לכל אחת מהדמויות.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *