קליפורניה

קליפורניה מאשרת את חידושי הפקות הסרטים ותוכניות הטלוויזיה

קליפורניה מאשרת את חידושי הפקות הסרטים ותוכניות הטלוויזיה שהושבתו בעקבות התפרצות נגיף הקורונה ל-12 ביוני, לאחר הפסקה ממושכת שהתחילה בחודש מרץ. מהן ההיערכויות הנדרשות כדי להמשיך את הפקות הסרטים והאם יש סרטים שעתידים להגיע לבתי הקולנוע בקרוב? המשיכו לקרוא וגלו.

נראה שבזמן שהקורונה עדיין בעיצומה יש סרטים שאין לנו מידע בנוגע לתאריך השחרור שלהם כמו "מטריקס 4", "באטמן" ו"עולם היורה 3", וסדרות שמעוכבות עד להודעה חדשה כמו "האנטומיה של גריי" ו"המתים המהלכים". אולם נראה שארה"ב הרימה את הכפפה ונערכת בהתאם למגיפה לרכישת ציוד מגן לשחקנים, התרחקות פיזית על הסט ומעקב אחרי הסמפטומים ובכך ניתן לקוות שהוליווד תחזור לפעילות בזמן מוקדם מכפי שחשבנו.

כמובן שההפקות שיתקיימו יהיו בפיקוח של קצין הבריאות המקומי וההפקות יהיו במעקב צמוד אחרי עליה במספר החולים וזמינות בתי החולים לפני אישור חידוש ההפקות במחוז לוס אנג'לס. מלבד סרטים, קליפורניה גם פירסמה הנחיות לגבי פתיחה מחדש של מקומות ציבוריים שונים כמו בתי ספר, קייטנות, בתי קזינו ואירועי ספורט.

ככל הנראה יש תקווה גדולה שתעשיית הקולנוע תשוב למסלולה בחודש הקרוב, אומנם צריך להיעזר בסבלנות כדי לדעת סופית מתי הסדרות והסרטים האהובים שאנחנו מצפים להם זמן כה רב יחזרו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה