“בית קברות לחיות” קיבל טריילר סופי

 “בית קברות לחיות” מקבל טריילר סופי ומצמרר שמראה תשבחות עליו. בנוסף למבקרים, גם סטיבן קינג צפה בסרט וחווה דעתו.

“בית קברות לחיות” המבוסס על ספרו של סטיבן קינג מ-1983, “בית כברות לחיות שעשועים”, עובד לסרט בעבר, כאשר קינג בעצמו כתב את התסריט ואת מלאכת הבימוי ביצעה מארי למברט בשנת 1989. את התכנונים לעיבוד החדש התחילו כבר בשנת 2010, אך רק ב-2017 הפרויקט יצא לפועל. גם הפעם הסרט יציג את סיפורם של משפחת קריד שלאחר מעבר דירה גילתה שביתם החדש ממוקם ליד בית קברות עתיק עם היכולת להחיות את המתים. בכורת הסרט הוצגה בפסטיבל SXSW במרץ האחרון ומבקרים רבים שיבחו אותו והוסיפו שהוא אחד העיבודים הטובים יותר של עבודותיו של קינג בשנים האחרונות (ליד סרטים כמו “זה” ו”המשחקים של ג’ראלד”).

Paramount עשתה עבודת שיווק די טובה עם שני הטריילרים הקודמים כאשר אחד מהם יצא באזור ליל כל הקדושים כדי להשתלב באווירת האימה שמאפיינת את החג. בכל זאת, חברת ההפקות שחררה עוד טריילר ימים ספורים לפני יציאת הסרט לקולנוע כדי לעזור לתת את הדחיפה הסופית לסרט:

הטריילר האחרון מציג כמה ציטוטים של המבקרים שמשבחים את העיבוד החדש, אך אינו חושף פרטים רבים על העלילה. גם מחבר הספר המקורי, סטיבן קינג ראה את העיבוד של הבמאים קווין קולש ודניס ווידמייר (Starry Eyes) – שעבדו עם התסריט של ג’ף ביולר (“הבלתי רגיל“) ושל מאט גרינברג (“1408”, “הבן השביעי”) ובראיון על הנושא הוא חווה את דעתו:

זה פק*^ג נהדר! זה סרט ממש טוב

“בית קברות לחיות” יצא אל בתי הקולנוע ב-4 לאפריל 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *