לוגו חברת פיליפס

Philips משיקה בישראל את ה-272B1G

ה-272B1G הוא מסך בר קיימא חדש מבית פיליפס השומר על איכות הסביבה

ה-Philips 272B1G יהיה לדגם משופר של מסך הבר קיימא הקודם של החברה שהושק בשנה שעברה ועונה לשם Philips 241B7QGJ. ה-272B1G יציע נוחות ופרודוקטיביות מירבית לצד מזעור הנזק הסביבתי ככל שרק ניתן.

המסך החדש יגיע עם פאנל IPS בגודל 27 אינץ' וברזולוציית Full HD 1920×1080. לצד פאנל ה-IPS נקבל תמיכה במגוון תקנים וטכנולוגיות, בניהם מצב LowBlue, תקן Adaptive Sync ועוד.

המסך מגיע עם סטנד Smart Ergo ייחודי המאפשר שלל אפשרויות הצבה שונות של המסך כולל שליטה בגובה, הטיה וזווית, מה שמאפשר למסך להיות לבחירה מצוינת לאנשים שעובדים בתנאי עבודה ספציפיים.

בנוסף לאלה, המסך מציע את תקן האנרגיה Energy Star 8.0, שמוכיח שמדובר במסך חסכוני בחשמל. כמו כן המסך מאושר על ידי תקן RoHS, והוא נקי לחלוטין מחומרים מזהמים כגון עופרת, כספית ואפילו PVC/BFR. בנוסף לאלה, כל חלקי המחשב שכן עשויים ממתכת או פלסטיק ניתנים למחזור ב-100%. כמו כן המסך מגיע עם דירוג חסכון בחשמל ++A.

כפי שציינתי קודם המסך מגיע עם תמיכה במגוון תקנים וטכנולוגיות. אחד מאלה הוא ה-PowerSensor, חיישן מיוחד אשר מבחין כאשר המשתמש לא נמצא בסביבת המסך באמצעות קרן אינפרא-אדום שאינה מזיקה לבני אדם. כאשר החיישן מזהה שהמשתמש לא נמצא בקרב המסך, הוא מוריד באופן אוטומטי את בהירות המסך ובכך חוסך בחשמל כאשר המסך אינו נמצא בשימוש.

כמו כן המסך מגיע עם טכנולוגיית LightSensor המסוגלת להתאים באופן אוטומטי את בהירות המסך בהתאם לכמות האור הנמצאת בחדר.

תוספת איכותית נוספת התורמת למסך הינה האפשרות לשימוש ב-ZeroPower, שהוא כפתור ייעודי המפסיק את הזרימה למסך באופן מלא במידת הצורך בלחיצת כפתור פשוטה, כך שניתן למזער את צריכת החשמל של המסך כאשר הוא לא בשימוש אפילו יותר.

על מנת למזער את רמת הכאב ועייפות העיניים כתוצאה משימוש עם המסך, המסך מגיע עם מספר טכנולוגיות למזעור תופעות אלה, בניהן טכנולוגיית Flicker-Free הממזערת ריצודי מסך בעת השימוש וכן תמיכה במצב LowBlue המסנן את פליטת האור הכחול המסוגל לפגוע בעיניים.

כמה זה יעלה לי..! – ה-Philips 272B1G יהיה זמין לרכישה בישראל בחודשים הקרובים במחיר מומלץ לצרכן של 1199 שקלים.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה