לוגו חברת פיליפס

פיליפס משיקה את מסך ה-329P9H‏

בהודעה חדשה שפרסמה חברת MMD, בעלת הרישיון למותג מסכי המחשב המפורסם פיליפס נחשפה ההשקה של מסך ה-329P9H המגיע לשוק העיצוב הגרפי

מסך ה-329P9H מגיע בגודל 32″ כאשר הוא מצוייג במגוון של פיצ’רים שנועדו לעזור למשתמש בתחום העיצוב. אנו מתחילים ברזולוציית המסך המגיע בתצורה לא אחרת מ-(4K (2160×3840 מסוג UltraClear בקצב רענון של כ-60 הרץ המופעלים דווקא על ידיד חיבור ה-USB Type-C 3.1 המציע גם את הכח לתפעול המסך וגם העברת המידע בו. באמצעות חיבור ה-USB Type-C המסך למעשה מהווה כמעין Hub לחיבורים השונים ובכך מאפשר לחבר אליו עוד מספר רחב של חיבורים כגון חיבור רשת, כ-4 חיבורי USB 3.1 ואף (וזה דבר שלא ראינו כבר המון זמן), מצלמת רשת נשלפת המציעה תמיכה במערכת Windows 10 Hello עבור זיהוי פנים.

המסך עצמו מגיע עם תצוגת IPS בעלת כיסוי של כ-113% מספקטרום הצבעים AdobeRGB ואף כ-94% מספקטרום DCI-P3 וזאת על מנת שלא תהיה חריגה באף פרופיל צבע כאשר יוצרי תוכן ומעצבים יעבדו עליו לאורך כל הדרך.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

כמו שאר המסכים של פיליפס גם פה אנחנו יכולים לראות את האינטגרציה של טכנולוגיית LowBlue וגם את Flicker-Free שנועדו להפחית את עייפות העיניים מקרינת אור כחול. בנוסף על כך, החברה הצליחה לדחוף פנימה גם את טכנולוגיות LightSensor ו-PowerSensor שמטרתם הינה לחסוך בחשמל הנצרך על ידי המחשב על ידי בדיקה של תאורת החדר והסביבה הכללית ואף התאמת הבהירות ותאורת המסך אליה.

מסך ה- 329P9H יגיע לישראל בחודש יולי 2019 ומחירו המומלץ לצרכן יעמוד על 4999 ₪.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה