שהאזאם! – התסריטאי חוזר לסרט ההמשך

כותב התסריט, הנרי גיידן ובמאי הסרט דיוויד פ. סנדברג יחזרו אל סרט ההמשך של “שהאזאם!”

“שהאזאם!” יצא אל בתי הקולנוע לפני פחות משבועיים, אך אולפני Warner Bros לא מבזבזים זמן וכבר מתכננים את סרט ההמשך. הסרט הראשון הוא סיפור המקור של בילי בטסון (אשר אנג’ל), שם הוא מקבל ומגלה את כוחות העל שלו  כשהאזאם (זכרי לוי). כמו סרטים אחרים מאותו הז’אנר, גם “שהאזאם!” לא סוגר את העלילה באופן מוחלט ונותן פתח לעוד סרטים ועלילות המשך שניתן לספר. עד כה המבקרים והקהל הרחב אהבו את הסרט, לכן זו לא הפתעה ש-Warner Bros כבר שכרו את שירותיו של התסריטאי הנרי גיידן לכתיבת סרט ההמשך.

לפי דיווחים, נראה ש- WB, New Line ו-DC מוכנים להתקדם לסרט שני. הם החליטו להחזיר את הנרי גיידן כדי שיכתוב את התסריט עבור “שהאזאם 2” לאחר שהוא כתב את הסרט המקורי ביחד עם דארן למקה (“צמרמורת”, “שרק לנצח”).  החזרתו של גיידן מעידה על הנעת תהליך ההפקה של הסרט קדימה ובנוסף דווח שהבמאי והמפיק של הסרט הראשון דיוויד פ. סנדברג ופיטר זפרן (“אקווהמן”, “לזמן את הרוע”, “הנזירה”) צפויים לחזור גם הם.

סנדברג וזפרן אמרו בעבר שהם רוצים לחזור לעבוד גם על “שהאזאם 2”, ולמרות שהם עדיין לא חתומים על חוזה, הכרזות אלו יכולות להגיע בחודשים הקרובים. כמובן, שזה ש-Warner Bros שכרו את גיידן לכתיבת תסריט לא מעידה על כך שסרט ההמשך קיבל אישור רשמי מהאולפנים, אבל כמעט מובטח שזה יקרה.

ככל שהפקת סרט ההמשך מתקדמת, יותר ויותר מעריצים רוצים לדעת מתי הם יכלו ללכת לראות אותו בקולנוע, והם מעדיפים שזה יקרה כמה שיותר מהר כמובן. סביר להניח שגם אולפני Warner Bros רוצים להתחיל לצלם את הסרט בהקדם מכוון שרוב הצוות השחקנים של הסרט הראשון בנוי מילדים צעירים שישתנו ויתבגרו ככל שהזמן יעבור, מצד שני ל-DC יש כבר לוח השקת סרטים צפוף מאוד ולא בטוח שהיו רוצים להשחיל בו עוד סרט.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה