מפתחי המשחק Pokemon Go מצפים להוציא משחקים דומים בעתיד

Niantic מודיעה, אנחנו בהחלט רוצים להמשיך לפתח משחקים בסגנון Pokemon Go ומעודדים מפתחים אחרים להשתמש בכלים ובפלטפורמה החדשים כדי ליצור משחקים אחרים.

לא משנה מה תגידו על המשחק Pokemon GO של חברת Niantic, המשחק בהחלט גרר אחריו התלהבות גדולה מצד ילדים, בני נוער ואפילו מי שהיו ילדים בזמן שהמשחק המקורי יצא לראשונה, שהיום כבר כנראה מנהלים משפחות עם ילדים משלהם. לא משנה אם אתם אוהבים את המשחק או לא, אי אפשר להתכחש להצלחה הגדולה שלו.

בראיון לאתר Game Informer, אמר John Hanke, מנכ”ל החברה Niantic, שהם מתכננים להוציא עוד משחקים דומים למשחק האהוב Pokemon Go. יותר מזה, הוא הוסיף ואמר שהחברה בהחלט מצפה משאר מפתחי המשחקים ללכת בעקבות ההצלחה של המשחק, לאמץ את השיטה ולהוציא בעקבותיה סוגים חדשים של משחקיות שמתבססים על כלי מיקום ומציאות רבודה.

“האסרטגיה שלנו תמיד היתה לבנות משחק שיהיה גם כפלטפורמה שתשמש לאחר מכן להוצאת משחקים אחרים, ולמען האמת לחוויות משחק אחרות כי אי אפשר לפתח בדיוק אותם משחקים, אבל כאלו שיהיו עדיין באזור של הפעילות הגופנית, חווית הגילוי והמציאה ואינטרקציה חברתית. הפלטפורמה שפיתחנו בחברה Niantic היא במידה רבה חלק מהחזון לטווח הארוך שלנו ויש לנו כמה פרויקטים, הנמצאים בשלבי הפיתוח הראשוניים שלהם, שעכשיו ייבנו על גבי אותה פלטפורמה. כך שאתם בהחלט יכולים לצפות לראות את זה מאיתנו בעתיד. ”

באשר למתחרים האחרים שיכולים לצוץ (Sony לאחרונה הודיעה על כוונתה להמשיך בפיתוח אגרסיבי של משחקים לניידים), Hanke אמר, “אני חושב שזה בריא. יש בהחלט מקום למשחקים מוצלחים רבים בקטגוריה הזו. אני חושב שזה אזור ממש טרי עבור מעצבי המשחק, המפתחים, והמוציאים לאור לחקור, במיוחד כשאפשר לעבוד עם סוגים חדשים של משחקיות. זהו תחום שבו יכול להיות המון חדשנות.”

Hanke ממשיך וחוזר בראיון, “זהו צעד חיובי עבור כולם להביא את עולם המשחקים לעולם האמיתי ולתת לאנשים את המוטיבציה, את התירוץ לצאת, לעשות קצת פעילות גופנית, לראות מקומות חדשים, ואנחנו מקווים שהדבר גורם לאינטרקציות חדשות בין בני אנשים.”

אז באיזה צד אתם? מהאנשים שלא יכולים כבר לחכות ומתרגשים לראות אילו משחקים חדשים יצאו וכיצד ישולבו הכלים החדשים שהוצגו לנו במשחק Pokemon Go בעתיד, או שאתם דווקא לא מתלהבים וגם לא מצליחים להבין מה הסיפור? ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות!

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר\י תגובה