יש תאריך יציאה ל-Pyre, והוא קרוב משחשבתם

חברת Supergiant Games חשפה השבוע את תאריך היציאה למשחק החדש שלה Pyre. מי שלא מכיר את האנשים הטובים של Supergiant Games מוזמן להשלים את החסך – מדובר על החבורה שהביאה לנו את Bastion ו-Transistor, שתי פנינות אינדי עם טוויסטים נהדרים על ז'אנרים מוכרים.

עכשיו, אחרי כמה שנים של שקט יחסי, Supergiant מתכוננים לשיחרור המשחק החדש שלהם Pyre, והכריזו הוא יגיע ל-Steam ול-PS4 עוד פחות מחודשיים – בתאריך ה-25 ליולי.

מכיוון שהחברה לא בדיוק אוהבת להקשיב למוסכמות, Pyre יהיה משחק שונה מכל מה שראינו עד היום גם מ-Supergiant וגם מרוב מה שתעשיית הגיימינג עשתה עד היום. המשחק מוגדר בתור RPG מבוסס חבורה, בו נוביל חבורה של גולים במסע מיסטי להציל את עצמם. מדובר בעולם חדש ומעניין, והמפתחים אומרים שהוא גם הגדול ועמוק ביותר שהם יצרו עד היום. מהסרטונים והתמונות ששוחררו אפשר גם לראות שהסגנון הייחודי של Supergiant Games והעיצוב האומנותי הנהדר נמצא גם ב-Pyre, ואף השתדרג משני הכותרים הקודמים של החברה, ומבחינתי זה רק לטובה.

מבחינת המשחקיות, מדובר על מעין שילוב של קרבות בזמן אמת עם כדורגל, רק הרבה יותר מוזר. מי שרוצה להבין קצת איך זה עובד יותר ממוזמן לראות את הסטרים שהחברה שחררה, כי מילים פשוטות לא ממש יכולות להסביר מה בדיוק הולך שם.

את המשחק ילחין דארן קוב (Darren Kobb) שעשה את הפסקולים המצויינים של Bastion ו-Transistor, ואפשר יהיה גם לרכוש את הפסקול בנפרד או כחלק מהמשחק.

סך הכל, נראה ש-Pyre עומד להיות עוד משחק מעניין וחדשני מאחת מחברות האינדי היותר מקוריות שפועלות כיום. אני יותר מממליץ להמשיך ולעקוב אחריו, ובינתיים ללכת ולבדוק את Bastion – לא תתחרטו.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה