סיקור למאוורר Rainbow RGB 120mm Led של חברת Antec

אנחנו החלטנו לראות ולבחון את מאוורר הקשת של חברת Antec, ה-Rainbow RGB 120mm Led

אין כמו לקנות מאוורר חדש לגמרי ולהוסיף אותו לסט המאווררים שלכם במארז, אבל מה שבאמת עושה את החוויה עוד יותר טובה זה בחירת צבע התצוגה של המאוורר, כך שיתאים לתצוגה הנהדרת של המחשב שלכם. לכן החלטנו להעיף מבט על מאוורר ה-Rainbow RGB 120mm Led של חברת Antec ולראות מה הוא שווה.

עיצוב

העיצוב של המאוורר הוא די סטנדרטי ויפה עם להבים מתכתיים מבריקים שמאפשרים זרימה נהדרת ופיזור של אור מנורת הלד בכל מארז המחשב תודות להשתקפות מצבע המתכת.

המאוורר כולל מספר מנורות LED שמסוגלות להאיר באדום, צהוב, כתום, כחול, ורוד, ירוק ולבן, ובמקרה ואין לכם עדיפות לצבע ספציפי, תמיד תוכלו ללחוץ על כפתור המאוורר והוא ייכנס למצב הארה של קשת וירוץ על כל 256 הצבעים של הספקטרום ויספק לכם מחול יפה של צבעים. בנוסף, חשוב לציין שהבחירה שכיוונתם למאוורר תשאר שמורה גם אחרי שתכבו את המחשב.

הפלסטיק השחור של המאוורר ה-120mm גם מעוצב מאוד יפה עם קישוטים על מסגרת המאוורר וסמל חברת Antec במרכז המאוורר בצבע כסף משדר איכות ומקצועיות.

ביצועים

מאוורר ה-Rainbow RGB 120mm Led הוא לא מאוורר סטנדרטי שתמצאו בכל מארז של החברה- המאוורר מגיע למהירות מקסימלית של 1200RPM, לא המהירות הכי גבוהה בשוק אבל עדיין מהירות נהדרת, ומצליח לתעל אוויר בצורה מצוינת אל תוך המחשב והוא עושה את זה בצורה חלקה ושקטה.

בגלל המתח הנדרש של המאוורר (12 וולט), הספק שלכם בקלות יצליח לדחוף את המאוורר לעבוד במיטבו ובזמן העבודה שלנו איתו לא ניתקלנו בהאטה כלשהי של המאוורר של Antec. אפילו שדחפנו אותו למקסימום והעמסנו על המעבד המרכזי והגרפי, ה-Rainbow RGB 120mm Led של חברת Antec עמד במשימה ושמר על סביבה קרירה ויפה לעין בזכות אורות ה-LED  המותקנים עליו.

מחיר

מחיר המאוורר נע בארץ בסביבות ה-50 שקלים, עם מחיר מינימלי של 40 שקל, מחיר מצוין בהתחשב ששאר האפשרויות בשוק שמספקות את אותה יכולת הקירור והתצוגה, וגם בהתחשב בעובדה שהמאוורר מגיע עם שנה אחריות, משהו שלא תצליחו להשיג באתרי חומרה בחו"ל.

סיכום

אם אתם מחפשים מאוורר שישמור על המעבדים שלכם קרים ויספק לכם תצוגה צבעונית דרך חלון התצוגה של המחשב, אז ה-Antec Rainbow RGB 120mm הוא המאוורר שאתם זקוקים לו.

Rainbow RGB 120mm Led - ציון סופי

עיצוב - 10
ביצועים - 8
מחיר - 10

9.3

מושלם

Rainbow RGB 120mm Led של חברת Antec הוא מאוורר יפיפה שמצליח לשמור על סביבה קרה ושקטה בתוך המארז שלכם, ובמחיר שהוא מגיע, הוא פשוט מציאה.

User Rating: Be the first one !

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה