פרטים על סרט האנימציה החדש של דיסני “Raya and the Last Dragon”

דיסני הכריזה בתערוכת D23 באנהיים היום על סרט אנימציה חדש Raya and the Last Dragon שיצא אחרי “קדימה” ו”נשמה”. ז’אנר האנימציה עדיין פופולרי ונוגע לכלל החברה. דבר זה יוצר יריבות בין דיסני לבין פיקאסר שמתחרות ראש ראש. רק לאחרונה יצאו מספר סרטי הנפשה מבית דיסני זוכי אוסקר בהם: “שישה גיבורים”, “לשבור את הקרח” ו”זוטרופוליס“. הסרט החדש ייצא ב-25 בנובמבר 2020.

בסרט ידבבו קאסי סטיל (“דגראסי: הדור הבא”) ואוקוופינה (“הפרידה”). הסרט נכתב על ידי אדל לים (“עשיר בהפתעה”) ומבוים על ידי דיסני פול בריגס ודין וולינס (“לשבור את הקרח” ו”שישה גיבורים”) בהופעת בכורה בשיתוף עם אוסנת שורר (“מואנה“). הסרט עוקב אחרי רעיה, לוחם ממלכה דמיונית בשם קומנדרה הפוצח במסע למצוא את הדרקון האחרון בעולם ולהשיב את האור והאחדות לעולם. הדרקון האחרון סיסו (בדיבובה של אוקוופינה) מסתתר מתחת לפני האדמה על מנת שיגן במקרה שהכוחות האפלים ישובו לעולם. בנוסף, במצגת D23 של הפרויקט נמסר שיוצרי הסרט קיבלו השראה רבה מהמיתוסים של דרום מזרח אסיה ובנוסף לצורכי הסרט מקומות כמו תאילנד, וייטנאם ואינדונזיה נחקרו על ידי צוות היצירה שלה. ההכרזה הרשמית שותפה בעמוד הטוויטר של חברת Disney. 

חובבי האנימציה, בין אם Disney או Pixar התכוננו לשנה גדושה בסרטי אנימציה חדשים. תוכלו להתעדכן באתר שלנו לגבי הפרטים הכי חמים ועדכניים לגבי הסרטים העתידיים לצאת בשנת 2020. מוזמנים להיכנס לקישורים הבאים כדי לקבל פרטים חשובים ולצפות בטריילרים הקיימים.

1.קדימה

2.לשבור את הקרח 2

3.נשמה

Raya and the Last Dragon יצא ב-25 בנובמבר 2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה