רייזר מכריזה על אוזניות Kraken חדשות

בהודעה חדשה שפרסמה רייזר בעמוד הבית שלה נחשפו 2 אוזניות חדשות למשפחת ה-Kraken המגיעות להתמקד בעיקר באודיו סראונד כנקודת המכירה הראשית שלהן

הכירו את אוזניות ה-Kraken Ultimate ו-Kraken X USB,כש-2 הדגמים החדשים המצטרפות למשפחת האוזניות של חברת הגיימינג המפורסמת רייזר. האוזניות מגיעות עם נקודת מכירה ראשית המציגה את ההתמקדות של המהנדסים של האוזניות הללו, סראונד וירטואלי כששתי האוזניות מציגות טכנולוגיה ברמה כזאת או אחרת עבור דיוק בזיהוי מיקום אובייקטים מסביבכם. רוב האנשים שלמשחקים עדיף אודיו סטריאו מאשר לאודיו סראונד (ואישית אני מסכים) אבל בסופו של יום הטכנולוגיה תמיד תתפתח ומי יודע, אולי האוזניות האלו ייגרמו לי להחליף את הדעה שלי.

אוזניות ה-Ultimate מגיעות עם טכנולוגיית THX Spatial Audio שאמורה להפיק סאונד בטווח 360 מעלות במעין כדור מסביב לשחקן עבור זיהוי אובייקטים טוב יותר ומהיר יותר מאשר סראונד 7.1 רגיל. הטכנולוגיה אף מתאימה את הרמקולים הוירטואלים שלה על מנת להתאים את המרחק והמיקום של מקור הסאונד במשחק כשרייזר אומרת שהדבר תורם לחווית משחק נוחה יותר ומפחית את האימוץ של האוזניים בהקשבה לסביבה.

כשהן מגיעות עם דרייברים די גדולים בגודל 50 מ”מ החברה טוענת שאוזניות ה-Ultimate מביאות את הסאונד האיכותי והטוב ביותר בליין ה-Kraken ואף כפתור ייעודי בצד שמאל של האוזניות מאפשר לכם לכבות את טכנולוגיית THX Spatial Audio ולהדליק אותה כרצונכם וזאת ליד גלגל הווליום. המיקרופון באוזניות אף שופר גם הוא כשהוא מגיע עם תעודת איכות היישר מפלטפורמת המשחקים Discord ומציג טכנולוגיית בידוד רעשים אקטיבית. מבחינת מבנה המיקרופון מגיע עם אפשרות להכניס ולהוציא אותו לאוזניות ועם יכולת לשלוט ברגישות שלו דרך תוכנת Razer Synapse 3.

האוזניות עצמן בנויות מאלומיניום וברזר עבור עמידות מקסימלות כשהן מגיעות במשקל מכובד של 275 גרם. האוזניות עצמן מגיעות עם ג’ל קירור בתוך כפות האוזניים עבור נוחות לאורך זמן, בנוסף, האוזניות מגיעות עם תעלות עבור משקפיים עבור אלה שלובשים אותן.

האחות הקטנה של אוזניות ה-Ultimate הינה אוזניות ה-X USB המגיעות להחליף את כפות האוזניים בעלות התאורה של דגם ה-Ultimate בכפות אוזניים פשוטות עם סמל מואר של רייזר. גם הן מציעות סראונד 7.1 וירטואלי בזכות חיבור ה-USB שלהן אך עם דרייברים קטנים יותר בגודל של 40 מ”מ.

האוזניות יעלו כ-155$ ו-67$ בהתאמה וכרגע אין פרטים על זמינות בארץ.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה