מחשב בלי צורך בידיים- Intel RealSense

unnamed (1)

Intel מתחילה את מכירות מחשבי ה-RealSense בארץ ברחבי רשתות באג.
RealSense היא טכנולוגיה שמשתמש במצלמה של המחשב כדי לקלוט מחוות גוף של המשתמש ומפרשת אותם לפעולות מחשב.

איך זה עובד?

נכון לעכשיו הטכנולוגיה מגיעה על מחשבים ניידים וALL IN ON, כל זה נעשה על ידי שימוש במצלמה תלת מימדית מתקדמת שמנתחת את תנועות הגוף, ידיים ופקודות קוליות לצורך שימוש במחשב. מיותר לומר שאנשים שנמצאים במקומות שונים בבית שלא מאפשרים גישה ישירה למחשב יהנו מכך שיש אפשרות לתת פקודות קוליות ותנועות מחוות גוף למחשב.
Intel החלה בהשקה כבר מהיום ברשת חנויות "באג" והיא מספקת עמדה מיוחדת בחנויות כדי להסביר לצרכנים את השימושים האפשריים במערכת זאת. RealSense פותחה בבית אינטל שבחיפה על ידי צוות ישראלי.

unnamed

אנו כבר יכולים לראות דגמים שונים מחברות שונות של מחשבים ניידים כמו ASUS, DELL, LENOVO וכל החברות המוכרות והאהובות האלה, ASUS אפילו לקחו את זה צעד קדימה ולא שכחו את גרסת ה- ROG שמיועדת לגיימרים שבינינו.

נכון לעכשיו הטכנולוגיה חדשה אך ככל הנראה מבטיחה מאוד בדיוק כמו ה- HOLOLENS של מייקרוסופט. אין ספק שהעולם שלנו מתקדם לעבר כל סרטי המדע הבדיוני שראינו בשנות ה-90 וה-2000 (כמו דו"ח מיוחד עם טום קרוז), עם מחשבים שלא צריכים להיטען יותר עד מציאות מדומה נראה כי כל עולם המחשבים ובכלל כל העולם שלנו עומד לפני שינוי משמעותי שיניב לנו רק קדמה טכנולוגית עצומה.

ומה אתם חושבים? האם תשתמשו במחשבים מסוג זה? ספרו לנו בתגובות.

אודות מישל דרז'יו

בן 27, כלכלן במקצועי וגיימר בנשמתי. מרכיב מחשבים עם דמיון. ניתן ליצור קשר במייל עם כל שאלה [email protected]

השאר\י תגובה