הוכרז Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

העובדה שלהשיג רישיון לפתח משחקים ביקום Warhammer זה אחד הדברים הקלים ביותר בעולם (בין לקיחת סוכריה מתינוק לבין אכילת סופגניה) ידועה כבר הרבה זמן. מצד שני, הרבה פעמים נוצרים מהקלות הזאת משחקים טובים ביותר, אז ממש אין לנו מה להתלונן. והנה, בקרוב נוכל לבדוק שוב אם זה עובד כש- Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War ינחת בחנויות.

המשחק החדש של חברת Slitherine, שכבר עבדה בעבר עם Games Workshop (הבעלים של יקום Warhammer) יהיה בז'אנר המכונה 4X, המבוסס עם גילוי, התפתחות, ניצול והשמדה של העולם והיריבים. במשחק נוכל לבחור אחד מארבעה גזעים – נחתי החלל (Space Marines), אסטרה מיליטריום (Astra Militarium), אורקים או נקרון (Necron) כשלכל אחד מהם כמובן סגנון ייחודי משלו, מה שיעניק למשחק עומק אדיר והרבה שעות של הנאה. המשחק יכלול גם סיפור משמעותי ועמוק לשחקן היחיד, תוך חקירה וגילוי של העולם הרחב בו נלחם על חיינו. בנוסף יהיה גם מצב משחק מרובה משתתפים ברשת.

ל- Warhammer 40,000: Gladius – Relics of Warעוד אין תאריך שחרור רשמי, אך ב-1 לדצמבר יהיה סטרים רשמי של Slitherine בערוץ ה-Twitch שלהם, שבו יחשף המשחק באופן מלא ורשמי.

https://www.youtube.com/watch?v=KyvxGl_hKf0

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה