remnant-from-the-ashes

Remnant: From the Ashes זוכה לקבל טריילר חדש

טריילר חדש למשחק הירי Remnant: From the Ashes, חושף לנו פרטים חדשים.

Gunfire Games ממשיכים לרכוב על גל ההצלחה של Darksiders 3, ונדמה שכותר היריות הקרב ובא שלהם זוכה לאהדה לא קטנה. עם טריילר חדש הנקרא Ruined Earth, אנחנו נחשפים לפרטים חדשים אודות המשחק Remnant: From the Ashes.

המשחק לוקח אותנו אל עולם פוסט-אפוקליפטי, בו שולטים יצורים מיתולוגיים אימתניים במיוחד. אחת מגולות הכותרת כאן היא החופשיות המרובה ליצירה והתאמה אישית של הדמות שלנו. כל זה נועד לכך שנוכל לשרוד את העולם המסוכן הנמצא שם בחוץ. המשחק מכיל בתוכו סביבות דינאמיות, מלאות במפלצות מעוומות שונים ונרחבים. יהיה עלינו להתמקד, להסתגל ולעצב את הסביבה הבטוחה שלנו בבסיס, בכדי לצלוח את כל האתגרים שיבואו לקראתינו. אבל החלק הכי נפלא בכל זה, היא העובדה שלא נצטרך להתמודד עם כל זה לבד. אחרי הכל, בשביל מה יש לנו את היכולת לשחק עם אנשים נוספים.

נכון לרגע זה, עוד אין לנו תאריך יציאה עבור Remnant: From the Ashes, אבל ישנו צפי לשנה הקרובה. המשחק עתיד להגיע ל-Playstation 4, Xbox One ו-PC. בכל מקרה אנחנו נהיה כאן בשביל לעדכן אתכם.

מה אתם חושבים על מה שצפוי לנו במהלך המשחק? האם ישנם דברים נוספים שהייתם רוצים לראות בו? מתי לדעתכם נזכה לראות אותו מגיע לשוק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה