אתחול קולנועי לאביר על גלגלים בפיתוחו של ג’יימס ואן

סדרת הטלוויזיה “אביר על גלגלים” שודרה בשנים 1982-1986 ב-NBC והייתה להצלחה מסחררת ולמקפצה עבור השחקן הראשי דייוויד הסלהוף שגילם בסדרה את מייקל נייט, לוחם למען הפשע שנעזר במכונית בעלת בינה מלאכותית בשם KITT. מאז הסדרה יצאו לפועל פרויקטים קולנועיים אך לא סרט שעסק בדמויות המקוריות בתוכנית הטלוויזיה. האביר על גלגלים הופיע בפרק בסדרה “Revival” ב-2008 ובסרט “Knight Rider 2000”  ב-1991. כעת ג’יימס וואן מפתח סרט שיחזיר לנו את הדמויות האהובות של מייקל וKITT.

אביר על גלגלים

את האתחול יביים ג’יימס וואן שביים סרטי אימה ידועים בהם “המסור”, “לזמן את הרוע”, “אנאבל”, “לזמן את הרוע 2”, “אנאבל: הבריאה”, “הנזירה” ובנוסף גם את סרט האקשן שובר הקופות “מהיר ועצבני 7”. התסריטאי של האדפטציה החדשה הוא T.J. Fixman (סדרת משחקי הווידאו Ratchet & Clank ומשחק הווידאו “Resistance: Fall of Man”) וג׳אדסון סקוט ישמש בתור מפיק בכיר.

לפי הדיווח, האתחול יתרחש בזמננו הנוכחי אך תוך שמירת הנושא האנטי-ממסדי של היום. עדיין אין פרטים נוספים על העלילה אבל תמשיכו לעקוב אחרינו ונעדכן אתכם כשייצאו פרטים חדשים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה